خانه / اخبار کوتاه / کسب مدال برنز مسابقات هشت جانبه کشتی آزاد هرمزگان توسط کشتی گیر فداغی

دولت به فکر خرید دست رنج کشاورزان فداغی باشد

کشاورزان  و گندمکاران  فداغی  چشم انتظار دولت محترم هستند .

فصل برداشت محصول گندم فرا رسیده است . همچون سالهای گذشته بیشترین سود عاید دلالانی می شود که محصولات کشاورزان فداغی را با نرخ پایین خریداری ودر عوض با مبالغ هنگفت در بازار به فروش می رسانند .

در این رابطه کشاورزان وبه خصوص گندمکاران ، از دولت محترم انتظار دارند با پیوستن به صف خریداران گندم  فداغ ، دست دلالان سودجو را ،کوتاه نمایند .

بعضی از کشاورزان فداغی در این رابطه اظهار داشته اند ، ما برای فروش گندمهای خود ، بازاری نداریم .پس باید محصولات خود را با نرخ پایین ، به دلالان بفروشیم ، تا آنها با نرخ بالاتر در بازار بفروش برسانند .

درباره‌ی فداغ نيوز

2 نظر

  1. كشاورزان فداغ بايد براي خودشان تعاوني تشكيل دهند تا بتوانند بازاريابي كنند و محصولات خود را با نرخ بهتري به فروش برسانند.

  2. m&bدانشجو

    در سال های اخیر شاهد این بودیم که کشاورزان بعد از برداشت جو وگندم زمین های خود را به اتش کشیده تا بقایای علف ها رو از بین ببرند این کار علاوه بر اینکه باعث الودگی هوا می شود باعث از بین بردن میکرو ارگانیسم های مفید خاک میشود کشاورزان با باقی گذاشتن بقایای گیاهی میتوانند باعث تهیه علوفه برای چوپانان عزیز وزحمت کش شوند واز تبخیر اب در زمین های خود جلوگیری واز سوی دیگر جلو فرسایش باد رو بگیرند وخواهش دیگری که من از کشاورزان عزیز دارم این است که زمین های خود رو بعد از برداشت جو گندم به دامدارن روستاهای اطراف نفروشند تا جایی برای چراندان دامداران عزیز فداغی باشدمخصوصا دراین سالهای خشکسالی تا دامداران عزیز فشارهای بیشتر ازاین را شاهد نباشند

    لطفا این مطلب رو در سایت منتشر نمایید تا کمکی به دامداران عزیز فداغی شود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 3 = 12