خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

دومین گزارش طرحهای عمرانی شورای سازندگی فداغ

در پی انتشار اولین گزارش از برخی پیگیریها و اجرای طرحهای عمرانی ورزشی توسط جناب آقای وحید رستگار عکس العملهای متفاوتی از سوی مردم نسبت به این گزارش دریافت نمودیم .
اگر ما بدون توجه به اظهار نظرهای مغرضانه بعضی افراد آنها را جمع بندی نماییم شاید برای پیشرفت و تسریع در برنامه های عمرانی آینده موثر واقع گردد .
البته ذکر این نکته را یادآور شویم چون گزارش اجرای طرحهای عمرانی ورزشی از طرف جناب آقای رستگار دریافت نموده بودیم بیشتر انتقادات متوجه ایشان شده بود تا بقیه اعضاء شورای اسلامی .
در هر صورت دومین گزارش طرحهای عمرانی نیز از طرف جناب آقای رستگار دریافت نموده ایم که به نوعی می توان گفت دفاع از عملکرد خود داشته است در برابر انتقادات مردمی .
پایگاه خبری و اطلاع رسانی فداغ نیوز بدون تایید و یا تکذیب این گزارش و صرفا جهت اطلاع شما مردم شریف منتشر می نماییم .
index

اولا منظور اینجانب از وایرلس و adsl ؛ اینترنت adsl می باشد که از طریق وایرلس یا به عبارت بهتر امواج وای فای قابل استفاده بر روی گوشی و تبلت می باشد نه وایرلسی که آقای خرم و با همکاری یک شرکت لامردی آن را افتتاح نموده اند.
در ضمن وقتی که من برای شورا شرکت کردم همانطور که حتما خودتان متن های تبلیغاتی را دارید قول پیگیری داده ام .
درست است که شرکت رایتل خودش رومینگ ملی راه اندازی کرده است ولی نه ما و نه شما در آن موقع از این خدمت هیچ گونه خبری نداشته ایم و ما صرفا کارهایی را پیگیری کرده بودیم که به لطف خداوند همزمان توسط شرکت رایتل راه اندازی شد و این خبر خوشی است و اندکی از مسئولیت ما در قول پیگیری آنتن رایتل کاست. اما من تمام سعی و پیگیری هایی خود را انجام خواهم داد تا آنتن آن راه اندازی شود که این امر زمان بر می باشد. و شاید رایتل با استفاده از رومینگ ملی بخواهد بداند که سیم کارت های فعالش در چه مناطقی بیشتر است تا آن مناطق را در سال های آتی تحت پوشش قرار دهد که این امر نیز نیاز به پیگیری دارد و می دانید که ایرانسل نزدیک ۸ تا ۹ سال است که از فعالیت آن می گذشت اما پیگیری برای آن نشده بود و یا قابل توجه نبود.
و الان در حال نصب دکل هستند و قطعا برای رایتل نیز طول خواهد کشید ولی پیگیری باید کرد و سعی در احقاق حقوق مردم بود و نمیتوان بی تفاوت بود.
باید بدانید در زمینه adsl نیز در شورای قبل و کسی را که مسئول کار کرده بودند حرف از ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان میزد و کار را عملی نمیکرد که به لطف خداوند و همکاریهای خوب دکتر جعفرپور نماینده محترم مجلس محقق شد.
همچنین در زمینه مبین نت هم بودجه ای نزدیک به یک میلیارد تومانی را برای راه اندازی مبین نت ضروری می دانستند در صورتی که بعضی ها این مبلغ را گزاف و بیش از حد می دانند که برای این کار مبلغ بسیار کمتری را ضروری می دانند. و لازم به ذکر است که تا الان به دلیل وجود اینترنت توسط سه ارائه دهنده دیگر نیازی برای پیگیری در این زمینه نمی بینم زیرا که با راه اندازی ایرانسل افراد میتوانند با هزینه کمتر و راحت تر روی گوشی خود به اینترنت با کیفیت تری نسبت به همراه اول دسترسی داشته باشند.
در ضمن باید بدانید هنگامی که آقای جهان پناه و دیگر اعضا، شورای اسلامی را تحویل گرفتیم نه تنها هیچ گونه سرمایه و بودجه ای نداشتیم بلکه هزینه هایی نیز صرف کارهایی شده بود و میگفتند بخش شده است که هنوز نیز خبری از بخش شدن نیست.

درباره‌ی فداغ نيوز

19 نظر

 1. کمی انتقاد پذیر باشین هم بد نیست بعد از گذشت یکسال کم کم بافته های شما هم پشم میشود ودیگر مثل اول رمقی ندارین.خبری از شورا وکارای خدماتیش نیس پ چی شد خسته شدین

 2. سلام به همگی. خدمت مدیر سایت عرض کنم که اچطور آقای رستگار دوست دارن پست بندازن و گزارش بدن شما بندازین تو سایت ولی دوست ندارن نظر مردم رو بدونن ؟؟؟ پس اگه اینطوره پست و گزارش ایشونم پاک کنید تا اذهان عمومی متشنج نشه
  فداغ نیوز: سلام دوست عزیز واقعا به نکته ای جالب اشاره فرمودید .به نظر بنده افرادی که متن جهت انتشار ارسال می کنند باید پاسخگوی مطالب خود هم باشند و به نظر من جناب رستگار با اینکار خود مردم را بدبین می کند و بس

 3. وای بر فداغ

  س عزیزم کاشکی خودتو معرفی میکردی تا تو شخصی جواب بدم.اخه نظراتمو فداغ نیوز تایید نمیکنه. در ضمن من خودم کبلحسنی هستم

 4. سلام به همگی. مدیر سایت چرا اون نظری که در جواب اکبر زمانی گفتم رو ثبت نکردی؟ من از شما گله دارم چرا نظرات دیگران رو ثبت میکنی ولی بعضی از نظرات که در جوابشان هست رو ثبت نمیکنی؟ شاید نظرات زیادی از این قبیل باشه که هر کدمش به مزاجت خوش نمیادو ثبت نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟
  فداغ نیوز: سلام دوست عزیز. اینگونه که شما فرموده اید نیست . ما نظراتی که به هر نحوی موجب تفرقه بین مردم و یا به شخصیت افراد لطمه بزند ثبت نخواهیم کرد .
  نظر شما کاملا درست و بجا بود و به کسی هم توهین نشده بود . مشکل ثبت نشدن نظر شما این بود که جناب رستگار فرموده اند هیچگونه نظری که در رابطه با ایشان باشد به خاطر تشویش اذهان عمومی ثبت نشود و به همین خاطر ماهم چون نام این شخص در ودر کل هدف اصلی همان جناب رستگار بودند از ثبت نظر خودداری نمودیم .

 5. سلام خدمت دوستان عزیز وای بر فداغ شما چرا انقدر کینه داری به آقای خرم مگه چیکارت کروه از اینکه رای اوروه و منتخب مردم شده زورت میاد یا از جایی دیگه داری میسوزی که خیلی دردناکه برات؟؟ اگه زورت بهش میرسه که خودتو معرفی کن چرا ازش میترسی؟ شاید فامیلای خودت رای نیاوردن و از این بابت ناراحتی؟ یا شایدم چون کبلحسنی هست زورت میاد؟؟ مدیر سایت اگه نظر منو ثبت نکنی مدیونی باتشکر

 6. وای بر فداغ

  فداغ نیوز جان یاشما سواد ندارین یا شورا مردم را دیوانه فرض کرده اخه کجا زمینها از را بی قانونی ثبت شده شورا واگذار کرده مردم پول داده اند بنیاد مسکن مهر تایید زده. ولی نمیدونم اقای خرم واسه چی دوس داره زمینها را غیر قانونی جلوه بده. چ سودی از این کاراش میبره خدا میدونه.

 7. وای بر فداغ

  حیف که فداغ نیوز یکجانبه حرف میزنه وگرنه خیلی نظرات جالب دارم.ولی حیف که میدونم تایید نمیشه و سودی نداره. چون بیشتر حرفام درباره اقای خرم ودهیاره. وچه کارهایی که پشت پرده داره انجام میشه.ودر اخر فداغ نیوز جان شما مسیولید ویک روز به یاد شما خواهم اورد. که نتایج تایید نکردن حرفای من چ بر سر فداغ اورده
  فداغ نیوز : با سلام خدمت شما دوست عزیز . نظرات خود را مطرح فرمایید و در صورت مهم بودن و درست بودن حتما منتشر خواهیم ساخت .

 8. وای بر فداغ

  میدونم که این نظر هم مثل بیشتر نظراتم تایید نمیشه.ولی هرجا اقای خرم باشه بحث زمین ومشکلات سنددار کردن زمینهاست.
  فداغ نیوز : ما این نظر شما رو منتشر کردیم تا بدونید که این سایت مستقل عمل میکنه و جانب کسی را نخواهد گرفت در ضمن این نظر شخصی منه اعضای شورای کنونی و از جمله جناب مهندس خرم یکی از پویا ترین و باسوادترین شوراهای تاریخ فداغ می باشد که باید به این عزیزان افتخار کرد .

 9. وای بر فداغ

  اقای اکسیر درست میگن درسته که فداغ خیلی مشکلات داره ولی قضیه زمینها که شورا سند اون را صادر نمیکنه.واجازه ساخت وساز نمیده واسه چیه.واسه چی شورا قبلی سند زمینها را بدون هیچ چشم داشتی به مردم میداد. واز مردم میخواست که بیان زمیناشون را سند دار کنن.ولی این شورا واسه یک مهر زدن هم هزینه از مردم میگیره.
  فداغ نیوز : سلام دوست عزیز جواب این سئوال شما رو قبلا داده ایم . شورای محترم در این رابطه فرومده اند کلیه زمینهای شهرک به صورت غیر قانونی به مردم فروخته شده است . و تا روشن شدن قضیه باید صبر کرد

 10. علی اکسیر

  جناب حسین که جرات نوشتن نام کامل خود را نداشتی.امدن یا نیامدن من به فداغ چه ربطی به موضوع دارد.کاش افراد ی که کاسه داغتر از اش هستند کمی انتقاد پذیر باشند.من از شورا جواب خواستم نه شما

  • شورا نماینده اهالی میباشند که وظیفه دارند مشکلات مردم را پیگیری کنند. حال چه مربوط به صدور سند مالکیت باشد ، چه مشکلات دیگر.جنابعالی با چه منطقی بقیه مشکلات و کاستی ها را بیخیال شدی و به چه حقی یکجانبه از طرف مردم اعلام میکنی که بقیه مشکلات اهمیتی ندارند . اگر فداغ تشریف داشتید و زندگی میکردید اونوقت متوجه میشدی که مردم اینقد کاستی ها و مشکلات دارند که صدور ی تیکه کاغذ به عنوان سند براشون اولویت بیستم هم نیست.

 11. علی اکسیر

  جناب حسین :من جسارتش را دارم که با نام حرفم را بزنم اما شما و امثال شما چه. داغ امدن یا نیامدن من چه سودی برای شما دارد؟
  ضمنا انتظار میرفت شورای فداغ به سوال پاسخ دهد نه شما .بهر حال همیشه افراد سینه چاک که خود را کاسه داغتر از اش میدانند زیاد هستند.باید ابتدا انتقاد پذیر بود بعد مسوولیت پذیرفت.

  • اقای اکسیر. بنده از طرف شورا حرف نمیزنم. از طرف خودم میگم . رو چه حسابی شما دارید از طرف کل مردم صحبت میکنید و میگید مردم مشکلی ندارن یا مشکلات دیگه در برابر صدور سند خونه هیچ اهمیتی نداره. مثل اسفالت ورودی. اسفالت کوچه ها. احداث سالن ورزشی ، پیگیری ارتقا به بخش، اب شرب ،کمبود امکانات مدارس و هزاران مشکل دیگه.

 12. اکبرزمانی

  اعضای شوراباشد و قشر. جوان و ورزشکار وفرق وایرلس و adsl نداند چیه خیلی حرفه حالا ما کاری نداریم ولی خوب نیست ادم دوحرف دربیادودرجواب. بخش شدن فداغ. اگر ملت خودشان بخواهند و یک دل بشوند ک باید فداغ بخش شود والله ب زودی زود بخش میشود ک همه خبر داریم پارسال کاربخش شدن فداغ. درحدتموم شدن بود ولی همیشه ادمهای خرابکار هستند ک نخوان فداغ. طرقی کند الان هم عده ای هستند ک چشم دیدن طرقی فداغ راندارند برای همچین اشخاصی افراد مهم نیست ک چ شخصی منتخب مردم باشد درشورا

  • اکبر خان شاید شما ندونید اما وای فای هم یک نوع وایرلسه
   درکل وایرلس یعنی بدون سیم که شامل فناوری های بی سیم میشه و وای فای adsl هم وایرلس یا بی سیم هست. در ضمن نباید الکی به کسی تهمت زد بلکه باید همه را برای بخش شدن و پیشرفت فداغ تشویق کرد و نگوییم فداغ بخش شده در حالی که هنوز بخش نشده است بلکه ارد بخش می باشد نه فداغ. بله برای فداغ کارهایی انجام شده اما بخش هنوز نه و اینکه میگفتند فداغ بخش شده است درست نیست و نبوده و هنوز نیست.

 13. علی اکسیر

  بابا ما هیجی نمی خواهیم.شورا فقط قضیه سند های زمین ما را که بیش از سه سال است در گراش خاک میخورد روشن کنند.

  • . اقای علی اکسیر که بندر نشستی و مشکلات فداغ نمیبینی و برات هم مهم نیست بقیه مشکلاتی که مردم دارن .همون بندر باش و دلت واسه مردم اونجا بسوزه !!!! تو فقط به فکر خودتی که ی تیکه زمین داری و سندش هنوز به قول خودت صادر نشده . وقتی فداغ ابادی و رونق نداشته باشه ،سند چه ارزشی داره? که البته الحمد ولله اینجور نیست و رونق داره. اصلا تا حالا تو فداغ چند بار اومدی و مشکلات و کاستی ها را دیدی? به به گفته خودت مشکلات اصلا مهم نیست و اشخاصی مثل شما فقط به فکر منافع شخصی خودشون هستن که مثلا سندشون صادر بشه یا نه . بقیه مسایل و مشکلات مردم بیخیال دیگه.
   فداغ نیوز: سلام برادر عریز . هر فداغی در هر نقطه از این زمین خاکی که باشد حق اظهار نظر در رابطه با فداغ دارد و جناب آثای اکسیر هم از این قائده مستثنی نیست .
   جناب آقای اکسیر درست که فداغ تشریف ندارند اما درکشان از فداغ به مراتب بالاتر از بعضی اشخاص است که در فداغ حضور دارند

  • ضمنا توهینی توسط بنده به جنابعالی صورت نگرفته که نیاز به معرفی باشه. همون با اسم مستعار بنویسم مناسبتره

 14. حقیقت را باید بگوییم

  سلام
  به ولله قسم ک وحید داره میپیچونه. به خدا قسم ک در عروسی پسر جلیل باقری داشتیم با وحید صحبت می کردیم در خصوص وایرلس ک گفته بود با پیگیری من هست ک اومده. وحید می گفت من پیگیر این کار بودم و گفت با علی اصغر خرم همکاری داشتم. من هم از علی اصغر پرسیدم و هم از شرکت لامرد و هم مسئول این پروژه ک یه اردی هست همشون گفتند اصلا این طرح نه با کمک شورا بوده و نه وحید و ن مردم. فقط شرکت لامرد و آقایان خرم و رضا تقی نژاد ک کارای تبلیغاتی و کمک رسانی ب کارکنان جهت نصب و راه اندازی این دکل بود انجام دادند. اگ میخواید بدونید هم این طرح بعد از انتخابات شورای دوره جهارم بود ک شورای سوم وقت داشت سه ماه باشه و بعد نیروی جدید جایگزین بشن اون موقع توی اون سه ماه اومد. ن شورای سوم کمکی کرد ن چهارم. الان وحید داره حرفشو بر میگردونه و میگه منظور من از وایرلس adsl هست ؟؟ خدا ازت …. خیلی ….. از الان میخوای بپیچونی . من ک نظرم نسبت ب وحید خیییییلی عوض شده ب قرآن قسم. آدم نباید دو رنگ و چاچول باز باشه وحید خان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 5 = 9