خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروز ۴۰۳ فداغ و صدرنشینی تیم محمد زینا با گلباران تیم مهدیه بیرم

دیداربخشدار و جمعی از مسئولین و معتمدین محلی بخش بیرم با سرپرست فرمانداری ویژه ی لارستان

بخشدار و جمعی از مسئولین و معتمدین محلی بخش بیرم با سرپرست فرمانداری ویژه ی لارستان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان(وب سایت استانداری ) وبه نقل از پایگاه خبری رویداد لارستان؛بهادر زارعی بخشدار بیرم به اتفاق جمعی از مسئولین و معتمدین محلی این بخش و اعضای شورای اسلامی بخش و روستا های این بخش با علی اکبر نجیب زاده سرپرست فرمانداری ویژه ی لارستان دیدار و گفتگو نمودند.
thumb_A801675980

در این دیدار ابتدا زارعی بخشدار بیرم در سخنانی ضمن تبریک به فرماندار جدید لارستان در سخنانی به بیان مسائل و مشکلات و نیازمندی ها ی این بخش پرداخت . وی اهم مشکلات و نیازمندیهای این بخش را بهسازی و تعریض جاده ارد-بیرم ، کاهش تعرفه ی برق مصرفی ، گاز رسانی ، آبرسانی از سد هایقر، استقرار اداراتی همچون تامین اجتماعی ، امور مالیاتی ، بهزیستی و تامین اعتبارات بیشتر به بخش ،بخصوص به شهرداری ها عنوان نمود .

در ادامه علی اکبر نجیب زاده سرپرست فرمانداری ویژه ی لارستان ضمن تشکر از همه ی مسئولین ومعتمدین و شوراهای اسلامی بخش در سخنانی اظهار داشت : اگر همه باذهنیت خدمت نگاه کنیم، کارها را به جلو حرکت می کند پس بایستی همه اختلافات ، را کنار بگزاریم و با هدف خدمت به مردم تلاش و همت نماییم تا پیشرفت و توسعه حاصل شود . وی کمک کردن به شهرداری ها و تمامی ادارات شهرستان را وظیفه ی خود دانست و گفت : همه با هم با تعامل و همکاری بایستی در راستای رشد و توسعه و عمران و آبادانی این بخش تلاش و کوشش نماییم.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 2 = 9