خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

دیدارنماینده مردم بارئیس سازمان ثبت احوال کشور

نماینده لارستان ، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی با آقای دکتر محمد ناصر اردکانی معاون وزیر کشور و رئیس ثبت احوال کشور در محل سازمان دیدار نمود .

در این دیدار ، دکتر جعفرپور ضمن تشکر از سفر ماه گذشته دکتر ناظمی اردکانی به گراش و لارستان ، به تفصیل درباره سابقه لارستان بزرگ در صد سال اخیر از جمله افتخار تشکیل اولین حکومت اسلامی در خطه لارستان به رهبری سید عبدالحسین لاری و نقش مؤثر مرحوم آیت ا… سید عبدالعلی آیت اللهی در وحدت منطقه توضیح داد . دکتر جعفرپور همچنین به تغییرات تقسیمات کشوری در سی سال اخیر در لارستان بزرگ و تشکیل چهار شهرستان جدید اشاره کرد و این که هنوز لارستان در بسیاری از مسائل اداری هنوز مرکزیت خود را بر منطقه حفظ کرده و نقش محوری دارد ، از جمله در مسئله راه و شهرسازی و قرارگاه پلیس جنوب تأکید نمود .

وی همچنین به این نکته اشاره کرد که ثبت احوال لارستان هم اکنون به صورت عملی محوریت شهرستان های همجوار را بر عهده دارد و بدلیل مسافت طولانی با مرکز استان لازم است تمهیدی اندیشیده شود که موجبات خدمت رسانی بیشتر به مردم منطقه و کاستن از سفرهای غیرضرور به مرکز استان فراهم آید .

این دیدار با حضور آقای انصاری مشاور رئیس سازمان ، آقای نعمتی مدیر کل ثبت احوال فارس ، آقای قائدی رئیس اداره ثبت احوال لارستان در دفتر رئیس سازمان ثبت احوال صورت گرفت .

منبع:پایگاه اطلاع رسانی دکترجعفرپور

شمادوستان عزیزمی توانید خبرها ونظرات خود را به سامانه پیام کوتاه ما 30009292002181 ارسال فرمایید

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 + = 9