خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

دیدار اعضای شورای اسلامی فداغ با استاندار فارس

جمعی از اعضای شورای اسلامی فداغ ، با استاندار فارس دیدار کردند.

به گزارش گریشنا حمیدرضا کریمی فرد فرماندار گراش -عبدالرضا هرمزی سخنگوی شورای شهرستان-علی اصغر حسنی و حجت الاسلام و المسلمین سیدرضا حسینی -مهندس حسین قائدی شهردار گراش-حبیب‌الله مهرابی نایب‌رییس شورای شهر گراش -حجت‌الاسلام و المسلمین سید رضا حسینی امام جمعه گراش-حبیب‌اله مهرابی، مهروش شیبانی، عبدالرضا هرمزی و جعفر یوسفی اعضای شورای شهر گراش، حسین قائدی شهردار گراش، نعمت‌الله خرم و همایون جهان‌پناه از شورای فداغ، منصور نریمانی دهیار فداغ، محمدعلی بادپروا از شورای خلیلی اعضای شوراهای اسلامی حاضر در جلسه بودند.
در این دیدار صمصمی حمیدرضا کریمی فرد فرماندار گراش گزارش کوتاهی از وضعیت شهرستان دادند. فرماندارگراش طی سخنانی فرمودند: «گراش در وضعیت نامناسبی از نظر اعتبارات به شهرستان تبدیل شد. بعضی از ادارات در حد نمایندگی است و برخی از ادارات راه اندازی نشده است که نیازمند نگاه ویژه استاندار است.» از جمله درخواست‌های فرماندار گراش از استاندار ارتقا ارد به شهر و ارتقا فداغ به بخش بود.
در پایان این جلسه تبریک شورای اسلامی فداغ به استاندار محترم فارس قرائت گردید .
متن تبریک شورای اسلامی فداغ به استاندار فارس به شرح زیر می باشد .
13920904-Ostandar-2
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر احمدی استاندار محترم فارس
خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی از نعمات عظیم خداوند و شایسته سپاسگزاری است.
داشتن مدیری مدبر ، خدوم ، دلسوز و با سابقه ی درخشان همچون حضرت عالی ، حق مسلم مردم ولایتمدار و با فرهنگ استان فارس است و ان شاءالله تعهد و کارآمدی جنابعالی ، مردم شریف سرزمین بزرگ فارس را به افق های روشن تری به نظاره واداشته و با تکیه بر سوابق و تجاربی که در طول سال های پر افتخار خدمت به ملت شریف ایران کسب نموده اید، شاهد پیشرفت ها و تحولات شگرفی در تمامی عرصه های توسعه این استان خواهیم بود.
اینجانب ، به نمایندگی از طرف مردم فهیم و ولایتمدار دهستان های فداغ ، خلیلی و روستاهای تابعه ، ضمن تبریک این انتخاب شایسته و آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای جنابعالی ، آمادگی مردم این منطقه را جهت همکاری و همیاری همه جانبه در پیشبرد اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در استان و شهرستانمان اعلام می داریم.
آرزومندیم با بهره گیری از همه ی توانمندی های مادی و معنوی در مسیر توسعه و پیشرفت همه جانبه ی استان موفق و پیروز و سربلند باشید.

و من الله توفیق

شورای اسلامی فداغ
همایون جهان پناه

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 + = 10