خانه / اخبار کوتاه / افتتاحیه بازیهای فوتسال جام نوروزی فداغ و برتری پرگل فداغ جوان و کنگریشه برابر حریفان خود

دیدار اعضا شورای اسلامی فداغ با مدیر اجرایی پروژه تونل بالنگستان

اعضا شورای اسلامی فداغ با مدیر اجرایی پروژه تونل بالنگستان دیدار کردند

صبح جمعه بیست و پنجم فروردین ماه، دو تن از اعضا شورای اسلامی فداغ با مدیر اجرایی پروژه تونل شهدای خلیج فارس (بالنگستان) دیدار و گفتگو داشتند.

صدای فداغ: در این دیدار مهندس قاسمی رئیس کارگاه شرکت پایاب کوثر، پاسخگوی سوالات اخلاقی و جهان پناه دو تن از اعضای شورای اسلامی فداغ بود که نظرات و دغدغه های اهالی منطقه را بررسی نمودند.

قاسمی مدیر اجرایی در خصوص پروژه گفت: تونل بالنگستان با ۸۶۰ متر طول بیش از ۹ سال است که عملیات اجرایی آن شروع شده و تا امروز بیش از ۹۵ درصد حفاری آن به اتمام رسیده و لاینینگ آن نیز شروع شده است.

قاسمی پیشنهاد پیگیری همه مسئولین منطقه را برای جذب بیشترین بودجه داد و اضافه کرد در سال جاری بیش از چهل و پنج میلیارد تومان بودجه برای این پروژه در نظر گرفته شده که شرکت ما توانایی انجام کار و درامدزایی تا هفتاد میلیارد تومان در سال را نیز دارد.

راه اتصال پروژه به جاده اصلی نیز بعد از انجام ۶۰ درصد از لاینینگ و آرماتوربندی شروع خواهد شد که خارج از قرارداد شرکت می باشد و اداره کل راه و شهرسازی لار باید پیگیر باشد.

مصالح مورد نیاز برای اجرا از شهر بیرم تامین شده و تعدادی نیروی بومی نیز از ارد در پروژه مشغول کار می باشند که تقاضای جذب نیروی جدید با تخصص های: آرماتوربند، قالب بند، نیروی خدماتی، آشپز، مکانیک، سرویس کار ماشین سنگین، راننده پایه یک، اپراتور بچینگ و اپراتور پمپ بتن را داریم که اگر اهالی منطقه فداغ درخواست حضور داشته باشند امور جذب آنها در یکی دو ماه آینده انجام خواهد شد.

اعضا شورای اسلامی فداغ نیز ابراز امیدواری کردند با پیگیری از طریق فرمانداری، اداره کل راه لار، دفتر نماینده مجلس و نیز معاونت های مربوطه در استانداری بتوانند روند جذب بودجه برای پروژه را تسهیل نمایند.
به گفته قاسمی برای اتمام پروژه با قیمت فعلی به بودجه ای در حدود صد و پنجاه میلیارد تومان نیاز است که در حال حاضر یک سوم این مبلغ تامین شده است.

پروژه تونل بالنگستان در زمان نمایندگی دکتر جعفرپور از لیست طرح های ملی خارج و از اولویت اول به اولویت سوم تنزل پیدا کرد که باعث کاهش شدید بودجه ملی این طرح گردید. پنجاه میلیارد تومان فعلی توسط دکتر حسین زاده نماینده مردم جنوب فارس در مجلس شورای اسلامی جذب شده است که تزریق بودجه توسط اداره کل راه لار هنوز به طور کامل صورت نگرفته است.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 6 = 10