خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

دیدار با امام جمعه و قول راه اندازی ایستگاه آتش نشانی فداغ

به گزارش دفتر امام جمعه شهرستان گراش ، رئیس بنیاد مسکن و شهرسازی همراه با کارکنان این اداره با امام جمعه محترم دیدار نمودند.

در ابتدای جلسه امام جمعه ی شهرستان گراش ، طی بیاناتی ضمن تبریک سال نو ، از رئیس اداره و همچنین کارکنان درخواست نمود که بهره برداری ها و کارهای ناتمام با سرعت هر چه زودتر انجام شود تا از هدفمان دور نمانیم.
untitled21

حجت الاسلام و المسلمین حسینی در ادامه ضمن آرزوی سلامتی و توفیق و طول عمر ، قول مساعدت در همه زمینه ها برای سرعت پیدا کردن کارهای شهر را دادند.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان گراش ضمن تشکر از امام جمعه ، گزارش عملکردی از کارهای انجام شده را بیان نمودند که از مهمترین موارد این گزارش می توان به بهسازی روستاهای اطراف شهرستان گراش علی الخصوص روستای خلیلی ، احداث ساختمان آتش نشانی در فداغ که امسال به اتمام می رسد و مجوز 307 سند مسکونی صادر شده اشاره نمود.

ایشان در ادامه سخنان خود استفاده از معماری های اسلامی ، تقویت بنیه اسلامی و ساده زیستی در ساختمان ها از مهمترین اهداف این اداره در سال جاری دانستند و بیان نمودند که برای اینکار نقشه هایی با همت مهندسان این اداره ترسیم شده است که به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می گیرد.

وی در ادامه مسئله 20 واحد مسکونی که در سفر مقام معظم رهبری مصوب شده بود را مطرح کردند که متاسفانه مشکل زمین آن هنوز حل نشده است و از امام جمعه درخواست پیگیری حل این مسئله را نمودند.
منبع : دفتر امام جمعه محترم گراش

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 + = 6