خانه / اخبار کوتاه / مسابقات فوتسال دانش آموزان منطقه فداغ ویژه ایام الله دهه مبارک فجر

دیدار دکتر جعفر پور از فداغ به زودی

نماینده محبوب لارستان -خنج وگراش در مجلس شورای اسلامی به زودی دور دوم دیدارهای خود را از شهرها وروستاهای تابعه شروع خواهند کرد .
بر همین اساس وبه گزارش پایگاه شخصی واطلاع رسانی دکتر جعفر پور ، نماینده مردم لارستان ، خنج و گراش پس از پشت سر گذاشتن روزهای پرکار در کمیسیون تلفیق و صحن علنی مجلس شورای اسلامی و موضوع مهم تصویب بودجه کشور در سال 92 ، روزهای پرکار دیگری را آغاز کرده است .

وی از پنجشنبه نهم خرداد تا جمعه 17 خرداد بازدید منطقه ای از اکثر نقاط و روستاهای حوزه انتخابیه را آغاز می کنند تا پس از اولین دوره دیدارهای مردمی در زمان انتخابات مجلس در سال گذشته ، دومین دوره بازدید ها را طبق تعهد داده شده در آن زمان انجام دهند .

در این برنامه ، نماینده مردم به همراه مسئولین مربوط در روستاهای شهرستان های لارستان ، خنج و گراش حضور می یابند تا ازنزدیک با مردم شریف و مسئولین این مناطق دیدار داشته باشند و برای حل مشکلات و نیازمندیهای موجود ، پیگیری های لازم به طور مستقیم و یا توسط مسئولین همراه انجام شود .

دکتر جعفرپور به همراه مسئولین و هیئت همراه ، روزهای جمعه و شنبه به مناطق بخش مرکزی لارستان سفر کرده و روزهای یکشنبه ، دوشنبه و سه شنبه بازدید از روستاهای شهرستان های خنج و گراش نیز انجام خواهد شد.

بر همین اساس به احتمال قوی نماینده محبوب لارستان -خنج وگراش  در مجلس شورای اسلامی ، دیداری هم با مردم  فداغ خواهند داشت .

مسئولین فداغ ، فارغ از هیاهوی انتخابات ریاست جمهوری وشوراها، باید بحث ارتقاء فداغ به بخش را در حضور نماینده محبوب خود ، به صورت جدی ، دنبال نمایند .

 

 

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. شهروند فداغی

    بنظر من اگه نیایند بهتره چون هیچکس به استقبالش نمیروند.تا حالا یادش نبوده بیاد فداغ حالا یادش اومده بیاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ….. و بقول آقای جهانپناه اگه بخواهیم به انتظار بابای لاری بشنیم باید گشنگی بکشیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    مثل نماینده قبلیه!!!!!!!!!!!!!!11
    فداغ نیوز: با تشکر از حضور شما واظهار نظر حضرتعالی .ولی آیا بهتر نبود نقطه نظرات شخصی را مطرح نکنید ؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 8 = 13