خانه / اخبار کوتاه / مسابقات فوتسال دانش آموزان منطقه فداغ ویژه ایام الله دهه مبارک فجر

دیدار معاون بنیاد مسکن کشور و مدیر بنیاد مسکن فارس با دکتر جعفرپور

دکتر جعفرپور نماینده محترم لارستان – خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی با معاون بنیاد مسکن کشور و مدیر بنیاد مسکن فارس دیدار کردند.

کح

به گزارش پایگاه خبری دکتر جعفرپور در جریان بازدید مهندس شاملو معاون بنیاد مسکن و مهندس لقمانی مدیر کل بنیاد مسکن فارس از منطقه، جلسه ای در فرمانداری ویژه لارستان با حضور دکتر جعفرپور، نماینده مجلس شورای اسلامی، آقای نجیب زاده فرماندار ویژه لارستان و مهندس زایری رئیس بنیاد مسکن لارستان تشکیل گردید.

در این جلسه ابندا دکتر جعفرپور، به معرفی ویژگی های شهرستان های حوزه انتخابیه از حیث جمعیت، گستره و ویژگی های نیک مردم این سامان پرداخت و اظهار نمود که در قبال همراهی های بی دریغ مردم و کمک های آنان در سازندگی منطقه انتظار می رود به همان نسبت مسئولان نیز توجه و عنایت ویژه از حیث اعتبارات و اختیارات به این منطقه مبذول داشته باشند.

در ادامه مهندس زایری آخرین وضعیت طرح های روستایی شهرستان و میزان پیشرفت آنها را مطرح نمود و نهایتا علیرغم محدودیت های شدید بنیاد مسکن، مقرر شد مبلغ چهار میلیارد ریال از سوی این بنیاد برای طرحی طرح های هادی در روستاهای بالای 20 خانوار در شهرستان های لارستان، خنج و گراش به نسبت روستاهای فاقد طرح هادی در اختیار این شهرستان ها قرار گیرد.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 + = 9