خانه / اخبار کوتاه / افتتاحیه بازیهای فوتسال جام نوروزی فداغ و برتری پرگل فداغ جوان و کنگریشه برابر حریفان خود

راه‌اندازی مجمع خیرین مدرسه‌ساز ارد، فداغ و خلیلی

پیشنهاد رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز و مدیر آموزش و پرورش:
راه‌اندازی مجمع خیرین مدرسه‌ساز ارد، فداغ و خلیلی

حاج‌ابراهیم مهروری، رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهرستان گراش و دکتر محمدعلی فرجی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان گراش، در پیشنهادی مشترک، از بخشداران، اعضای شوراهای ارد، فداغ و خلیلی خواستند، از خیرین خودشان، مجمع خیرین مدرسه‌ساز را به عنوان زیرمجموعه‌ای از مجمع خیرین شهرستان راه‌اندازی کنند.
به گزارش روابط عمومی آ.پ گراش، در یک ماه گذشته، اعضای مجمع خیرین مدرسه‌ساز گراش و مدیر آموزش و پرورش با هدف ثبت نیازمندی‌ها و کمبودهای مدارس، به بخش‌ها و روستاهای توابع گراش سفر کرده‌اند.
دکتر فرجی، مدیر آ.پ گراش:
▫️نیک‌اندیشان ارد، فداغ و خلیلی، از جمله خیرینی هستند که از سال‌های دور کمک‌حال بخش و روستاهای شما بودند. ما این پیشنهاد را مطرح می‌کنیم که اعضای شورا، بخشدارها و مدیران، با تعدادی از خیرین بزرگوار که در امر آموزشی و مدرسه‌سازی فعالیت دارند، صحبت کنند تا بتوانیم هر چه زودتر مجمع خیرین مدرسه‌ساز ارد، فداغ و خلیلی، به عنوان بخش‌های دیگری از مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهرستان، اما مختص خود بخش‌ها و روستاهای شما راه‌اندازی شود.
حاج‌ابراهیم مهروری، رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز:
▫️این‌طور نیست که راه‌اندازی مجمع خیرین مدرسه‌ساز در بخش و روستاهای شما، به منظور این است که ما دیگر کاری با شما نداریم. از دیرهنگام همکاری خیرین گراش و خیرین بخش‌ها و روستاها وجود داشته و خواهد داشت. ما با راه‌اندازی این مجامع به دنبال متمرکز کردن و هدفمند کردن کمک‌های نیک‌اندیشانه برای مدارس هستیم.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + = 10