خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

راه اندازی مجدد دکل ایرانسل درهفته جدید

دکل ایرانسل در فداغ در هفته جدید مجددا راه اندازی خواهد شد.

مهتدس برومند در تماسی کوتاه با خبرنگار فداغ نیوز از راه اندازی مجدد دکل ایرانسل در اوایل هفته جاری خبر داد.

IMG-20140618-WA0053

مهندس برومند در این رابطه فرمودند متاسفانه دکل ایرانسل ، چند روز بعد از راه اندازی دچار مشکل شد و ما تمام سعی خود را بکار خواهیم بست تا با برطرف کردن مشکل ، آنرا در هفته جدید ، مجددا راه اندازی نماییم .

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. ههه واقعاً خنده آوره این حرفای شما. پرونده درست کنن واسه من !! شکایت از من ؟؟ یعنی اینقدر مهم شدم که ازم شکایت کردن و پرونده واسم در اوردن؟؟ خوبه کارش واقعاً درسته و می پسندم. لایک داره. بدبخت حق هم داره این کار کنه چوون حقیقتاش و نکته کارهاش که خلافه رو گفتم و به مزاجش تلخ اومده ( البته ناگفته های زیاده که اینجا نمیشه فعلاً گفت و نوشت. به موقعش میفهمی ). از قدیم و ندیم گفتن حقیقت تلخه برادر من . من از شکایت و پرونده سازی هیچ ترسی ندارم. هر چی گفتم هم حق و حقانیت بوده. به قول خودت حقیقت رو می نویسم حال طرف میخواد خوشش بیاد یا نیاد و ناراحت بشه یا نشه. هیچ موقع نباید منفعت روستا رو بر منفعت شخصی ترجیح داد. من بلانسبت شما و ریش سفیدان و معتمدین و بزرگان غلط بکنم که برم دست ب دامن کسی بشم که برن و اون طرف رو از شکایتش منصرف کنن. اصلااااااااااًًًًً و ابدااااااااااااااًًًًًًًًً. ما جوانمردانه کار می کنیم و به حرف دیگران هم کار نداریم عزیز دلم. قانونی و قانون مندانه کار می کنیم.
    بیشتر از این چیزی نمیگم فقط بدون که پرونده اون آقای محترم شما سنگینتره تا پرونده من. بهش بگو اول خودت رو اصلاح کن تا مردم هم باهات خوب باشن و نسبت به گذشتت بدبینی نداشته باشن و توی کارها باهات همکاری داشته باشن و ترو نماینده خودشون بدونن ن چیزی دیگه . با مردم خودت حداقل رو راست باش
    فداغ نیوز: سلام دوست عزیز ما که هر چه با کلماتت کلنجار رفتیم نفهمیدیم از کی و چی حرف می زنید . لطفا واضح بفرمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + = 9