خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

راه اندازی پویش مردمی مبارزه با کرونا در فداغ

پویش مردمی مبارزه با کرونا در فداغ راه اندازی و به زودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد .
به دنبال اوج گیری مبتلایان به کرونا در فداغ ، پویش مبارزه با این ویروس منحوس راه اندازی و از این پس شاهد اجرای قوانین سختگیرانه تری جهت مبارزه با کرونا در فداغ خواهیم بود .
اعضای کمیته پشتیانی این پویش آقایان عبدالله فضلی بخشدار مرکزی – شعبان تقی نژاد و حاج حسین کرمپور و حاج غلامحسین خدمتی از معتمدین محلی و آقایان غلامعباس زمانی و ناصرمنصوری و قاسم هوشیار و محسن باقری از اعضای شورای اسلامی و دهیاری فداغ خواهند بود .
وظایف این افراد جلوگیری از تجمعات مانند عروسی – ختم – مراسمات مذهبی و تهیه مواد بهداشتی جهت توزیع و ضدعفونی کردن اماکن خواهد بود .
آقایان محمدراشدی – صادق خرم – موسی کهنسال – مسعودخرم دل – احسان منصوری و سیدسجادقتالی از اعضای کمیته بهداشت خواهند بود
وظیفه ضدعفونی کردن روزانه معابر عمومی – ضدعفونی درب منازل و ضدعفونی کردن اماکن پرتردد برعهده خواهند داشت .
دکتریحیایی – حسین رنجبر و ساسان خجسته از اعضای کمیته آموزش خواهند بود
احمدرستمی – کیانوش کهنسال – حسین رنجبر – وحیدرستگار – نیروی انتظامی و حوزه مقاومت امام خامنه ای وظیفه نظارت بر فعالیت های صنوف و مغازه ها خصوصا نانوایی ها و سوپرمارکتها و نظارت بر تردد افراد مبتلا به بیماری در سطح فداغ بر عهده خواهند داشت .
آقایان نادرشعبانی – حسن عبدالهی – رحمت الله رستمی – حسن تقی نژاد – فضل الله خرم – ریحان ریحانی – رحمت الله امیدی و غلامحسین طاهری وظیفه توزیع مواد و لوازم تهیه شده در بین مردم و راهنمایی مردم به استفاده از ماسک در سطح فداغ خواهند داشت
آقایان رضاتقی نژاد – وحیدرستگار و حمزه قاسمی از اعضای روابط عمومی خواهند بود که وظیفه انتشار اخبار در فضای مجازی و انتشار روزانه دستورالعمل ها از بلندگوی مساجد خواهند داشت .
در این پویش مهندس نعمت الله خرم به عنوان رابط اداری انتخاب گردید و آقایان علی اکبر باقری و محمد قادری جهت دریافت کمکهای مردمی و خرید وسایل انتخاب شدند .

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. انیی خشون‌از کل بی نظم تر بدوستن😂انی خشون باعث ا وجود اندوی کرونا ته فداغ بدوستن.یکی باید با خود انیی جمع شونواکوی.انیی اگه عروسی شون نکوردوستن هیچ وقت ایندی نیبی.الان که عروسینیا تمومن وکار از کار گذشتو دگه به فکر چاره افتدوستن؟؟عید نوروز یه نفر فقط کرونا اشون تمام راهیا شون بست،تب سنج وایستگاه کنترل وموچی،،،ولی الان که باید جلو مراسم عروسینیا شونگرو خو سکوت شونکو وخود همین آقایون که اسمشون ته لیست ان هم عروسی شونگرو هم اوشتن عروسی.از ناظر بهداشتش بگی تا کمیته پشتیبانیش‌…خلاصه که نوشدارو بعد مرگ سهراب ان الان.واقعا آدم تاسف اخوی از داشتن چنین بی مسئولیتیی که عرضه کاری شون نی واسم خشون شون ندو مسئول.باید زیگزاگی و لودر از لی ایندی مسئولیی رد ببن😂

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


2 + 4 =