خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات یک چهارم نهایی فوتسال جام نوروز فداغ و حذف یکی از نمایندگان فداغ

اختصاص ۱میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان اعتبار جهت اشتغال مددجویان تحت پوشش برای بخشهای اوز و صحرای باغ

به گزارش بیرم کبیر و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد و به نقل از حجت السلام تقی زاده مدیریت این نهاد،اجرای طرحهای خود اشتغالی و ایجاد فرصتهای شغلی مناسب برای خانواده های نیازمند با اتخاذ سیاستهای موثر و کارامد در راس اهداف و برنامه های کمیته امداد امام خمینی (ره ) قرار دارد و ارمغان آن عزت و کرامت خانواده ها و نیل به استقلال اقتصادی است.
timthumb.php
ایشان در ادامه خاطر نشان کردند با توجه به اهمیت دو مقوله فرهنگ و اقتصاد که امسال از سوی مقام معظم رهبری به این نام مزین گردیده است،کمیته امداد نیز توجه خود را به این دو مقوله معطوف داشته ،و با رایزنی های صورت گرفته اعتبارات قابل توجهی جهت اشتغال و کار آفرینی برای مددجویان تحت حمایت امداد تامین گردیده است . در همین راستا مدیریت کمیته امداد شهرستان لارستان با حضور در جلسات شورای اداری در بخشهای اوز و صحرای باغ ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین،معتمدین و آحاد مردم که در جشن عاطفه ها حضوری پررنگ از خود به جا گذاشتند به مقوله اشتغال پرداخته و خاطر نشان کردند که با توجه به جذب اعتبارات فوق امید می رود با همکاری مسئولین در سطح شهرستان و بخشهای تابعه بتوانیم در زمینه اشتغال جوانان موفق عمل نماییم.
وی خاطر نشان کرد: کمیته امداد علاوه بر پرداخت تسهیلات ،آمادگی برگزاری کلاسهای آموزشی و نیز مشاوره های شغلی برای این عزیزان رادارد.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


4 + = 13