خانه / اخبار کوتاه / مسابقات فوتسال دانش آموزان منطقه فداغ ویژه ایام الله دهه مبارک فجر

مشروح برنامه ریزی برای تشییع و تدفین پیر و مراد دلها

جلسه هماهنگی چگونگی تشییع و تدفین پیکر آیت الله آیت اللهی پس از مراجعه مردمی که دسته دسته و گروهی برای عرض تسلیت به بیت انجناب امده و در عزای ایشان سیاه پوش گردیده بودند . در شیراز ودر منزل ایشان با حضور جناب دکتر بروجردی و جناب مظاهری نماینده محترم سپاه و سید حسن آیت اللهی برگزار و پس از همامنگی لازم با نهادهای دولتی و خصوصی . استانداری . شورای محترم شهر لار و نیز فرمانداری مقرر گردید . پیکر امام جمعه لار بوسیله پرواز در ساعت ۲ بعد از ظهر فردا یک شنبه از بیمارستان کوثر شیراز به لار اعزام نمایند .

کسب این فضیلت بزرگ نصیب برادر بزرگوار ….خلبان هلی کوپتر گردید مقرر گردید برای حضور و کسب فیض مردم از مشایعت پیکر شریف اقا در محل استادیوم ورزشی محلی را نظیر سرد خانه در نظر گرفته تا مردم بتوانند پروانه وار در جوار پیر و مراد خود فردا شب را با تلاوت قران وفاتحه به صبح رسانند ودر این فیض عظیم شرکت نمایند . ایت الله مکارم شیرازی با حضور در لار بر تنها استاد بزرگوارش و یادمان حوزیه علمیه نماز را اقامه خواهند کرد . ایت الله ایمانی امام جمعه محترم شیراز با حضور در لار در رثای ان پیر فرزانه به ایراد سخنرانی میپردازند .

با هماهنگی که با حاج احمد اقا راستی و شورای اسلامی فداغ بعمل امده مقرر شد فداغیهای مقیم بندر عباس از بندر عباس و نیز اهالی محترم فداغ از فداغ همچون دیگر مردم لارستان و دیگر شهرها . با شکوه خاص عزاداری در این مراسم شرکت نمایند :: مراسم هفتمین روز از ارتحال را متعاقبا به استحضار میرسانم خداوند روح ان مرحوم قرین رحمت واسعه خویش گرداند آمین

ارسال متن توسط برادراصغرخاکبیز

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


4 + = 7