خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

سالن ورزشی بلاتکلیف

سالنی  ورزشی که در تصویر مشاهد می فرمایید با وجود احتیاج مبرم جوانان فداغی به یک سالن خوب ومجهز ، کماکان بلاتکلیف ونیمه کاره ، باقی مانده است .

سال گذشته بود که خبر مسرت بخش ساخت سالن چند منظوره  ورزش برای استفاده جوانان فداغی ، نقل مجالس شده بود .

اما با گذشت یک سال از تاسیس ، کماکان بلاتکلیف ونیمه کاره ، رها شده واین در حالیست که جوانان فداغی ، از داشتن یک سالن معمولی هم ، محروم می باشند .

جا دارد مسئولین در این رابطه ، آینده ورزشی جوانان فداغی را هم در نظر بگیرند وبا ادامه روند ساخت وتکمیل آن ، هرچه سریعتر این سالن ورزشی که چشم وامید جوانان ورزش دوست فداغ بدان دوخته شده است را به بهره بداری برسانند .

سالن نیمه کاره ورزشی فداغ

 

 

 

درباره‌ی فداغ نيوز

4 نظر

 1. این سالن تیله بازی هم نمیشه داخلش بازی کرد.بعدش سالن باید داخل فداغ یا به فداغ چسبیده باشه.سالن اگه باشه خود به خود دورش آباد میشه مثلا مغازه میزنن

 2. اقای فداغ نیوزمثلی که خیلی نسبت به شورانزدیک هستی که میای پاک میکنی وهرچی دلت میخادمیذاری خجالت بکش.بدشوراروکه نگفتم.اینن گفتن روباعثبهترشدن هستش
  فداغ نیوز:سلام سلمان خان عزیز:اینرا بدانید که ما در چارچوب وظایف خود عمل میکنیم و توهین به هر شخص ویا گروهی که باشد بی تردید محکوم می کنیم .اگر مطالب ما رو به دقت دنبال کرده باشد متوجه می شوید که بر خلاف ادعایتان ، می باشد .
  موفق باشید

 3. سلام. اصلاً این سالن ورزشی نیمه کاره و وقفه زیر نظر شورای اسلامی و مسئولان فداغی نیست بلکه زیر نظر شورای ورزشی و مسئولین شهرستان گراش هستش. شما هم تا ی مشکلی درست میشه و میخواید انتقادای بیخود کنید میندازید گردن شورا و مسئولین فداغ . اصلاً این سالن ورزشی زیر نظر فداغ نیست. جوانان دست در دست هم دهید و برید گراش و اونجا تقاضا کنید اگه واقعاً دوس دارید هر چند شورا و مسئولین فداغ در این باره با شهرستان صحبت کرده اند و نتیجه ای بر دست نداشتند. خیلی کاراتون اشتب هستش و باید اصلاح کنید خودتون رو و با وجود افرادی مثل شما گمان نکنم فداغ تا چندسال دیگه خاکش هم باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  فداغ نیوز: سلام دوست عزیز ، تا الان نمی دانستیم که این سالن متعلق به فداغ نیست !!! فکر نکنم مسئولین گراشی سر خود آمده باشند وبرای فداغ سالن ساخته باشند .حتما در خواستی بوده است .
  وسخن آخر مهم نیست که این سالن به بهره برداری برسد چون تا اینجای کار هم می شود از آن استفاده کرد .در کل سایبان خوبی خواهد بود .
  موفق باشید

 4. خب اینم ازکار….هستش دیگه که خیلی پیگیربوده دستش دردنکنه حسابی هم خسته شدن بنده های خدا
  چیه فداغ رودرست کردن ….که این دومیش باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 9 = 14