خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

سبد کالا از یکشنبه توزیع می‌شود

بنا بر تصمیم جدید دولت، قرار است سبد کالایی رایگان از یکشنبه ۱۳ بهمن‌ماه جاری، در شبکه‌های توزیع منتخب توزیع شود.

بر همین اساس، سرپرستان خانوار می‌توانند از طریق سامانه‌های معرفی شده از دریافت یا عدم دریافت سبد کالای خود اطلاع یابند.

به گزارش ‌مهر، بنا بر اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت، قرار است سبد کالای حمایتی دولت از یکشنبه ۱۳ بهمن ماه به تدریج در سراسر کشور توزیع شود. این سبد کالایی شامل ده کیلوگرم برنج، ۴ کیلوگرم مرغ، دو بطری ۹۰۰ گرمی روغن مایع، ۲ بسته پنیر و یک شانه تخم مرغ است.

index

بر این اساس، سرپرستان خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، سرپرستان خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور، سرپرستان خانوارهای مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی با حقوق مستمری زیر پنج میلیون ریال، سرپرستان خانوارهای کارگران مشمول قانون کار و تأمین اجتماعی با حقوق زیر پنج میلیون ریال، سرپرستان خانوارهای کارکنان شاغل و بازنشسته نیروهای دولتی و سرپرستان خانوارهای طلاب، خبرنگاران، دانشجویان متأهل این سبد کالایی را دریافت خواهند کرد.

این سبد قرار است ‌در ۱۵ روز به تدریج و رایگان از مراکز توزیع ذیل دریافت شود.

بر این اساس، فروشگاه‌های امکان مرتبط با اتحادیه کارگران، اسکاد مرتبط با کارکنان دولت، اتکا مرتبط با نیروهای مسلح، رفاه برای مشمولان کمیته امداد و بهزیستی و نیز سپه، شهروند و اتحادیه فرهنگیان برای عموم مردم، این سبد کالایی را توزیع خواهند کرد.
دریافت سبد کالا منوط به ارائه کارت ملی و کارت بانکی سرپرست خانوار که وجه یارانه به آن واریز می‌شود به مراکز توزیع است. ضمن اینکه آن دسته از افرادی که دارای کارت بانکی نیستند، می‌توانند با مراجعه به بانکی که حساب یارانه ‌دارند درخواست صدور کارت بانکی نمایند.

سرپرستان خانوار نیروهای مسلح نیز می‌توانند جهت دریافت سبد کالایی از حکمت کارت استفاده کنند.

سرپرستان خانوار می‌توانند قبل از مراجعه به مراکز توزیع از طریق ارسال کد ملی از طریق پیامک به شماره ۵۰۰۰۴۹۹ و مراجعه به درگاه اینترنتی www. yaranehkala. ir از روز شنبه دوازدهم بهمن ماه، از تخصیص سبد کالا مطمئن شوند.

نشانی مراکز توزیع از طریق مراجعه به درگاه اینترنتی مذکور قابل دسترسی است و هموطنان می‌توانند در صورت ‌هر گونه مشکل در دسترسی به کالا، ‌با تلفن گویای شبانه روزی ۱۲۴ در سراسر کشور تماس بگیرند.

‌گفتنی است، سامانه پیامک از امروز فعال شده است.

 

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + = 17