خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

سخني بازندوي

پيرامون مبعث گذشته درمورد سخنان زندوي درفداغ چند مطلب وسئوال كه بازديدكنندگان از ايشان نموده اند را منتشر مي نماييم باشد كه شخص آقاي زندوي پاسخگوي سئوالات مطرح شده باشند
به نام خدا
ضمن احترام به حاج آقا زندوی
در ادامه بحث پیرامون صحبت های حاج آقا زندوی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی که حقا فداغی ها حسب قول و وعده ای که به ایشان دادند . بر سر پیمان خویش مانده و اکثریت قریب به اتفاق از او حمایت نموده و رای دادند .
حال که انتخابات به پایان رسید و علیرغم وفای به عهد فداغی ها جناب‌ آقای زندوی به مجلس راه پیدا نکردند
چند سوال و درخواست حسب قولی که ایشان در خصوص بازگرداندن آثار تاریخی فداغ در مسجد فداغ بیان نمودند مطرح مینماییم :
۱ . جناب حاج آقا زندوی آیا حضرتعالی به عنوان پرطرفدارترین شخص بیرم در منطقه تاکنون اطلاعی از عملکرد آقایان بیرمی که ۳ روستای جنوبی فداغ را با اعمال نفوذ و نظر چندین سال است جزء بخش بیرم قرار داده و جند سال از این قضیه میگذرد و کماکان بر این روستاها تسلط داشته و آنان را ترغیب به اطاعت از خود نموده اند مطلع بوده اید ؟
۲ . آیا نظر شما این است که مادام العمر این روستاها جزء محدوده بیرم بوده و این حق از فداغ گرفته شود ؟
۳ . لطفا نظر خود را اعلام و بفرمایید شما تاکنون چه اقدامی در جهت برگرداندن این روستاها به فداغ نموده اید ؟
۴ . با توجه به اینکه در سخنرانی خود در مسجد زایر حسینی ضمن تایید اینکه این آثار حق فداغ بوده با اذعان به اینکه به نام بیرم ثبت شده است . فرموده اید این حق را به فداغ برمیگردانید .
سوال : چرا تاکنون علیرغم اطلاع از این موضوع با سکوت خویش بر این کار که مورد تایید شما نیز نبوده است اعتراض ننموده اید ؟
۵ . شما که در جلسه منزل یکی از فداغی ها در بدو انتخابات قسم یاد کرده اید که دیدگاه شما نسبت به فداغ مانند دیدگاهتان به بیرم است . آیا اگر انجام این عمل از طرف فداغی ها انجام شده بود شما و بیرمی ها این سکوت را اختیار میکردید ؟ و به نظر حضرتعالی با این گونه اقدامات سلیقه ایِ بیرمی ها دیگر جایی برای ایجاد محیط برادری و برابری باقی مانده است ؟
۶ . چرا با وجود جمعیت زیاد بیرم و جغرافیای آن روستاهای ما را همچنان تحت کنترل داشته و حاضر به پس دادن آنها به فداغ نیستید ؟ در پایان امید آنکه با تدبیر و وساطت حضرتعالی بتوان ضمن احقاق حق مردم صبور فداغ . افکار مثبت مردم در خصوص شما تحسین نموده و آن را ستود . با احترام
خاكبيز

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. برآورده شدن این خواسته ها توسط آقای زندوی که به مجلس راه نیافته دور از انتظار است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


3 + = 6