خانه / اخبار کوتاه / مسابقات فوتسال دانش آموزان منطقه فداغ ویژه ایام الله دهه مبارک فجر

سخنی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس

چندی پیش یکی از شهروندان فداغی که با حالت کاملا اضطراری فرزندش  مواجه شده بود ،سراسیمه وارد یکی از درمانگاههای بندرعباس می شود .تا فرزند خود را معالجه نماید .اما با کمال تاسف این درمانگاه اکسیژن کافی در اختیار نداشت وبا سفارش پزشک این درمانگاه فرد مربوطه فرزند خود را که در آن لحظه در حالت کما به سر می برد به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس انتقال داد .

در آجا به قصد پذیرش فرزندش به اورژانش وقسمت پذیرش مراجعه می نماید ولی با کمال تاسف اولا با برخورد بسیار نامناسب  پذیرش دهنده مواجه می شود وهم اینکه اعلام می داند که ما تخت کافی در اختیار نداریم  اگر می خواهید می توانید فرزندتان را بدون تخت بستری نمایید .

شهروند فداغی بلافاصله به دلیل نامتعارف بودن حال مزاجی فرزندش سریعا خود را به بیمارستان کودکان می رساند ودر آنجا بلافاصله فرزند خود را پذیرش وبستری می نماید .

رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس ،آیا اگر واقعا فرزند خود شما در چنین حالتی به سر می برد هم شاهد دیدن چنین رفتارهایی بودید .

بیمارستانی به وسعت بیمارستان شهید محمدی که تبلیغات آن گوش هر شنونده ای را کر می کند آیا نباید تخت به اندازه کافی داشته باشد تا در صورت اضطراری بیماری را پذیرش نماید ؟

چرا ما باید در کشور خود غریبه باشیم .

(مصاحبه ونام شهروند فداغی ونام درمانگاه فاقد اکسیژن در سایت فداغ نیوز محفوظ می باشد )

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + = 6