خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

سخنی با نامزدهای شورای اسلامی فداغ

با تایید صلاحیت نامزدهای شورای اسلامی فداغ ، کم و بیش شاهد تبلیغات پراکنده این عزیزان هستیم .
شاید در جامعه ای همچون جامعه کوچک فداغ نیازی به تبلیغات آنچنانی نباشد ، چونکه اکثر مردم همدیگر را می شناسند وبر گفتار ورفتار یکدیگر احاطه کامل دارند .
نامزدهای تایید صلاحیت شده فداغ باید بدانند که هم اکنون چشم کل مردم فداغ ، به آنان دوخته شده است .
این مردم انتظاراتی دارند به وسعت کل عقب ماندگی فداغ .
این عزیزان قبل از اینکه وارد فاز تبلیغات شوند بهتر است گشتی در کوچه پس کوچه های خاکی فداغ بزنند و زمانیکه کل فداغ در نظرشان تداعی کرد وقادر به رفع نواقصات بودند ، آنوقت به میان مردم آیند وتبلیغات خود را بر اساس آن ، آغاز نمایند .
نامزدهای شورای اسلامی بدانند ،فداغ نیاز به شورایی دارد که ترکیب آن را افراد تحصیل کرده، متخصص، با تجربه، توانمند و به ویژه درستکار و خداترس تشکیل دهند.

شورایی که اتاق فکر توسعه ی فداغ باشد. برای میان مدت و دراز مدت فداغ عزیز برنامه ترسیم نماید.  در فکر تعریف منابع درآمد برای فداغ باشند و بودجه ی سالانه ی آن را مرتب افزایش دهند.
رئیس شورا مشاورانی در حوزه های مختلف داشته باشد و سخنگویی داشته باشد که سخن بگوید و زبان پاسخگوی شورا برای مردم ورسانه ها باشد نه اینکه خبرها را در خود بایکوت نماید .
مردم، شورا و اعضای آن را به حال خویش رها نکنند و آن ها را از نعمت نقد و سؤال خویش محروم ندارند.البته اگر چون گذشته از انتقاد، انتقاد نکنند.
توسعه ی فرهنگی فداغ نباید مورد غفلت واقع شود که متاسفانه کمتر به این مقوله پرداخته شده است.
نهایت سخن این که اعضای شورا بر اساس میثاقی نمایندگی شهروندان را برای مدیریت شهری ( شهرداری ) بر عهده می گیرند و اگر بر آن میثاق پایبند نباشند، امانتداری نکرده اند و بر مخدومان خویش خیانت کرده اند.

درباره‌ی فداغ نيوز

5 نظر

 1. یک دانشجو

  سلام
  تبلیغات هم خوبه ولی درصورتی که جانب صداقت رعایت بشه 
  اینکه همه، نامزد ها رو میشناسن که دیگه چه بهتر ….
  اما ما به کسانی نیازمندیم که شرایط رو برامون بهتر بکنن فداغ با داشتن پتانسیل های بالا نیاز به افراددلسوز و اهل کار داره که واقعا بیان و کارکنن و این استعداد های خاموش هم شکوفا بشه و بهاری رو انشالله تو فداغ ببینیم….
  ما فداغی ها استحقاق شرایط خیلی بهتر از این ها رو داریم اما متاسفانه ….
  گذشته ها رو باید فراموش کرد چیزی که مهمه آینده فداغ و مردمشه که انشالله با تلاش و مجاهدت نماینده هامون وضعیتمون بهبود پیدا کنه … امیدوارم کسانی که پا تو این عرصه گذاشتند هدفشون خیر باشه و جز خدمت به مردمشون به چیز دیگه ای فکر نکنن …. دعای خیر ما هم بدرقهراهشونه …. به امید فردای بهتر 

 2. اینقد قبلی …. مطمئن باش این دوره هرکی بیاد میدونه باید واسه کار بیاد چون چیزی از قبلی ها زیاد نیومده که بخواد گیر اینا بیاد

 3. شنيديم كه يك بانك در بندرعباس مورد دستبرد قرار گرفته و ظاهرا دو نفر از بچه هاي فداغ هم در اين سرقت نقش اشته اند. شما اطلاع دقيقي نداريد؟

 4. با درود . 1 ازموده را ازمودن خطاست . 2 وعده ندهید و لاف هم نز نید . هر کاری که میتوانید و ممکن باشد انجام د هید . وبرای بودجه شورا ودهیاری مردمرا نچا پید که متا سفانه دهیاری کنونی در فکر پول در اوردن برای دهیاری بیشتر بود تا تا مردم

 5. چرانبایدتبلیغات کردچرانبایدبه مردم گفت که کی هستن ومیخان چیکارکنن اصلاتوچکاره هستی که به مردم امرونهی میکنی تواجازه نداری دستوربدی بعدش هم اینکهمگرشوراهای قبلی چیکارکردن واسه فداغ که میخای به این جدیدهااینطوری میگی مگرقبلیهادرکوچه پس کوچه های فداغ گشتی زدن یااینکه چه کارمثبتی کردن که حالااینطوری میگویی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 + = 11