خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات یک چهارم نهایی فوتسال جام نوروز فداغ و حذف یکی از نمایندگان فداغ

سردار سجاديان: ماجراي خفاش شب صحت ندارد

فرمانده انتظامي فارس نیز شايعه ربودن و قتل دختران توسط باند خيالي خفاش شب را تكذيب كرد.

ه گزارش «نگاه فارس»،طي چند مدت اخير در شبكه هاي اجتماعي و همچنين گروه هاي واتس آپ و وايبر در خصوص قتل تعدادي دختر در شهرستان هاي مختلف توسط يك باند بنام خفاش شب نگراني هاي راه به همراه داشته است.
در اين گروه ها موضوعاتي در خصوص ربودن تعدادي دختر از سوي ۹۰ خفاش شب ، دوختن چشمان و لب هاي آن ها و سپس آزار و اذيت گروهي به آن ها عنوان شده است و در نهايت اين افراد تصاوير مشمئز كننده را منتشر و به آن دختران نسبت مي دهند.

n00018698-b

انتشار اين مطلب دروغين و دامن زدن به آن توسط برخي افراد منجر به ايجاد ترس و وحشت در بين مردم شهرستان هاي مختلف استان به ويژه شهرستان جهرم شده است.

سردار “سجاديان” گفت:شايعه ربودن دختران و قتل آن ها در استان فارس صحت ندارد و افرادي كه دامن به اين شايعات مي زنند از گروهي افراطي در جامعه هستند و نمي خواهند كه جامعه آرامش لازم را داشته باشد، هميشه به دنبال نا امني هستند تا امنيت خودشان را تامين كنند.

وي با تاكيد بر اين كه پليس فارس اجازه عرض اندام به افراد مغرض نمي دهد اظهار داشت: آن دسته از فارادي كه با اين گونه شايعات و دامن زدن به آن قصد نا امن كردن فضاي عمومي جامعه را دارند توسط پليس فتا استان رديابي و با آن ها برخورد خواهد شد.

فرمانده انتظامي فارس تاكيد كرد: پليس در استان اشراف اطلاعاتي كامل داشته و هرگز اجازه فعاليت به افراد مجرم، قانون شكن و فرصت طلب را نخواهد داد.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 + = 9