خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

سرقت ، واژه ای منفور

يكي از متداول ترين و قديمي ترين جرايم در جوامع ،جرم سرقت است كه وجود مشكلات اقتصادي ،اجتماعي و گاه فرهنگي نيز در جوامع امروز ،اشكال ساده تا بسيار پيچيده اي را به اين جرم بخشيده اند.
در واقع هنگامي كه عدالت اجتماعي و اقتصادي در جامعه كاهش يابد ،جرم سرقت با تمام پيچيدگي هاي خاص خود ،شيوع قابل توجهي پيدا مي كند.

اگر شما با حوصله زیاد به سخان یک سارق گوش فرا دهید متوجه می شوید که اولین استدلال و توجیه عمل خود را در بی عدالتی درجامعه و بحران اقتصادی خود بیان می دارد .
در ماههای گذشته سلسله سرقتهایی در فداغ به و قوع پیوست که واقعا در شان فداغ امن نیست که ما بخواهیم در موردش مطلب بنویسیم ، اما بر حسب وظیفه به چند نکته بسنده می کنیم .
همانگونه که در بخشهای قبلی خبر مطلع شدید موتورسیکلت پیشکسوت عزیزمان جناب حاج آقا عباس کرمپور آنهم در زمانی که ایشان برای اقامه نماز تشریف برده بودند به سرقت می رود .
اینکه بخواهیم کسی یا شخصی یا ارگانی را مسئول و به عنوان دزد معرفی نماییم عملیست ناشایست و انجام این عمل را باید به مسئولین ذیربط ارجاع دهیم تا خدای نکرده جو سالم فداغ را متشنج ننماییم .
از نظرات شما عزیزان چه آنان که نظراتشان منتشر شده و چه آنان که به نوعی از انتشار نظراتشان امتناع نموده ایم چنین استنباط می شود که افرادی در داخل فداغ متاسفانه با افرادی خارج از فداغ همکاری دارند تا جو آرامی که بر فداغ حکفرماست بر هم بریزند و به قولی از آب گل آلود ماهی بگیرند .
اما این اشخاص چه کسانی هستند تشخیص آن بر عهده عزیزانمان در نیروی انتظامی می باشد که الحق در این رابطه تلاش وصف ناپذیر خود را با بضاعتی که دارند بکار گرفته و در ماههای گذشته تعدادی از این سارقین را که همگی از حومه فداغ بودند دستگیر نموده و به مقامات قضایی تحویل نمودند .
بعضی از دوستان اعلام نموده اند که نیروی انتظامی باید بر گشتهای شبانه و روزانه خود در سطح فداغ بیفزاید و به نوعی عرصه را بر سارقین تنگ نماید .گشتهای نیروی انتظامی با بضاعت و نیروهایی که در اختیار دارند قادر نخواهند بود که تمام نقاط فداغ را زیر نظر داشته باشند .
در هر صورت ایجاد نظم و آرامش در هر منطقه و شهر و روستا بر عهده نیروی انتظامی آن منطقه است و انتظار مردم از این عزیزان برقراری امنیت است در فداغ .
راهکار شما برای ایجاد امنیت پایدار در فداغ چیست ؟

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. هرکی نمیتونه کار روانجام بده بایدبره.حالاچه نیروی انتظامی چه کسایی دیگه.واقعادراین چندماهنمیشدکاری کردودزدهاروگرفت.جلوگیری بشه ازاین همه دزدی وناامنی.برای چی ایاخودنیروی انتظامی مستقردرفداغ هم جوابی داردبدهد.لطفاازمسولین پاسگاه بپرسید.تابعدازاین مشکلی برای فداغ عزیزمان پیش نیاید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 + 2 =