خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

بازدیدسرپرست فرمانداری ویژه لارستان از مناطق زلزله زده شهرستان بستک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ علی اکبر نجیب زاده سرپرست فرمانداری ویژه لارستان به اتفاق بیت معظم مرحوم حضرت آیت الله العظمی آیت اللهی ، حجت الاسلام سید مجتبی نوربخش امام جمعه لارستان، تعدادی از بازاریان و معتمدین به شهرستان بستک عزیمت نمودند و از نزدیک از مناطق زلزله زده این شهرستان بازدید نمودند.

قابل ذکر است که شهرستان بستک جزو استان هرمزگان به حساب می آید ولی به دلیل همزبان بودن با مردم لارستان ، از قدیم الایام بین مردم شهرستان بستک و مردم لارستان ، دوستی و رفاقت حرف اول و آخر را میزند .

. علی اکبر نجیب زاده سرپرست فرمانداری ویژه لارستان دراین سفر و طی سخنانی اظهار داشت: از صبح پنج شنبه هفته قبل که زمین لرزه 5/5 ریشتری در بستک رخ داد هر کاری که از دستمان برآمد انجام دادیم و اولین گروه امداد و نجات، بهداشت و درمان ،شرکت برق و اورژانس را از این شهرستان اعزام کردیم و وظیفه ملی و دینی و مذهبی ما بود که کار کمک رسانی نیز انجام دهیم چرا که از قدیم الایام این علاقه و مهر و محبت بین مردم بستک و لارستان بوده و خواهد بودویکی از مطالبات اصلی مردم لارستان از ما مسئولین این بود که کمک رسانی به بستک بصورت مستمر انجام شود چون ارتباط و مراودات خوب و صمیمی بین مردم هست و همه بازاریان این منطقه با لارستان ارتباط دارند و این عشق و علاقه مردم به یکدیگر حد ومرز جغرافیایی نمی شناسد. وی افزود: از خداوند متعال می خواهم که افراد مصدوم دیده در این حادثه هر چه زودتر شفای کامل پیدا کنند و انشاءاله شاهد این باشیم که شهرستان بستک روز به روز آبادتر شود واین حادثه یک امتحان الهی بود که در این شهرستان رخ داد که مردم و مسئولین شهرستان بستک سربلند بیرون آمدند. نجیب زاده سرپرست فرمانداری ویژه لارستان در ادامه اعلام همدردی خود و مردم لارستان بزرگ را به همه مردم شهرستان بستک ابلاغ کرد.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 2 = 5