خانه / اخبار کوتاه / کسب مدال برنز مسابقات هشت جانبه کشتی آزاد هرمزگان توسط کشتی گیر فداغی

سقاخانه فداغ در آستانه بهره برداری قرار گرفت

سقاخانه فداغ در آستانه بهره برداری قرار گرفت .
این سقاخانه که با رایزنی شورای اسلامی و همکاری اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان گراش در ابتدای ورودی گلزار شهداء احداث گردیده است در آستانه بهره برداری قرار گرفت .
هزینه ساخت این سقاخانه تا کنون بالغ بر 100/000/000 ریال هزینه در بر داشته  که از محل موقوفاتی که نیت آنها آبرسانی عمومی می باشد پرداخت گردیده است .
H2330023

H2330024

درباره‌ی فداغ نيوز

2 نظر

 1. با درود .. در قران کریم است که یهو دیها خو دشان کار را بر خو دشان تنگ کردند
  حالا ما خود مان میخو اهیم چیز ها هیکه خداوند مجانا بما عطا فر موده پولی کنیم
  نه تنها زمین قبرستان با ید مجا نی باشد بلکه هر چیزی که امکان مجانی بودن ممکن باشد با ید مجا نی شود
  ما قبر چند ملیون تو منی نخوا ستیم

 2. یک فداغی

  باسمه تعالی با سلام؛ پیش بینی های اُستا (2) در ادامه ی پیش بینی های باورنکردنی اُستا، وی یکی دیگر از پیش بینی های دست اول و نه مستعمل خود را که مثل تمام پیش بینی هایش دارای مهر برجسته و فابریک استاندارد بوده و تحقق آن را با ضمانت نامه ی درزدار همیشه معتبرش تضمین می کند این چنین بیان می کند: در آینده، اهالی محترم فداغ، باید خود را برای خرید قبر آماده کنند! وی معتقد است مردم باید از الآن مقداری پول بابت خرید قبر در قبرستان پس انداز کنند. اُستای ما که هیچ حرفی بدون دلیل و مدرک نمی زند معتقد است با فعالیت هایی که این روزها از سوی دست اندرکاران صورت می گیرد و اقداماتی که کم کم شاهد آن هستیم طی چند روز یا ماه یا سال یا … آینده مردم باید فکر دفن شدن در قبر مجانی را از سرشان بیرون کنند! او افزود: البته قیمت هر قبر با توجه به مکان قرار گرفتن آن، اندازه، طرح و برخی فاکتورهای دیگر از جمله فونداسیون، امکانات سرمایشی و گرمایشی و … متفاوت خواهد بود و پس از چندی قبرهای دو طبقه و چند طبقه نیز در اختیار اموات قرار خواهد گرفت. این بار نیز اُستا مثل همیشه دست را از گلیم خویش درازتر کرده می گوید در آینده ی نه چندان دور قبل از قیمت گذاری و فروش قبر، در آن حوالی تعدادی باب ساختمان تجاری احداث و به متقاضیان پولدار و پولداران متقاضی فروخته یا اجاره داده خواهد شد. وی همچنین خاطر نشان کرد محصور نمودن قبرستان و ایجاد انواع امکانات جهت رفاه حال اموات و احیاء، از جمله اتفاقاتی است که بی برو برگرد در آینده حتماً شاهد آن خواهیم بود؛ همچنین برای کفن و دفن و موضوعات مربوطه مثل حق الزحمه ی قبرکن و غسال و هزینه های غسالخانه و … کُلُّهم وجه دریافت خواهد شد. وی در پایان تأکید کرد اهالی محترم هر اندازه برای خرید واحدهای تجاری آینده الاحداث (عجب واژه ی بدیعی!) عجله کنند برایشان مقرون به صرفه تر خواهد بود اما در مورد خرید قبر عجله نکنند چون با تمهیدات اندیشیده شده، جا برای همه هست و با توجه به اینکه یقیناً گذر هر کسی حداقل یک بار برای همیشه (!) به آنجا خواهد افتاد به همه بلااستثناء جا خواهد رسید! آری بدین ترتیب اهالی محترم باید یکی دیگر از دغدغه های جدید و نیو ورژنشان(!)، همین موضوع وداع با دار فانی باشد و ضمن عدم غفلت از آن که یکی از اساسی ترین علل بروز ناملایمات و نابسامانیها و ناهنجاریها (ول کن «نا» رو!) و مشکلات روزمره می باشد، مال خود را سَبیل نکنند (!) و صرفاً در فکر خرید یا اجاره ی واحدهای تجاری فوق الاشعار (خودمانی اش می شود: که در چند سطر قبل ذکر شد!) نباشند بلکه به فکر قبر خود و قیمتش در چند قدم آن طرف واحدهای تجاری نیز باشند! (پایان پیش بینی های اُستا (2))
  فداغ نیوز: با سلام به دوست عزیز و جناب اوستای غیب گو . بنده موافق فروش قبر هستم . اگر دقت کرده باشید در تمام نقاط ایران قبر به متقاضیان فروخته می شود و فداغ هم نباید از این قائده مستثنی باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 + = 15