اخبار کوتاه :
نارضایتی مردم از عدم روشنایی معابر و کوچه های فداغ         ورزشکار فداغی مسئول ورزش موی تای هرمزگان شد         امیرعضدی جانشین شهسواری در منابع طبیعی شد         سنگ بزرگ جلو پای متقاضیان سیمان در فداغ         اسامی دریافت کنندگان سیمان دولتی آسیب دیده از زلزله         پیام تبریک مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گراش به مناسبت روز ملی شوراها         در وعده غذایی شهروند فداغی، پنبه جای تن ماهی را گرفت         سرقت کابل برق ورزشگاه فداغ         اخطار به تعیین تکلیف و ساخت دارندگان زمین شهرک شمالی فداغ         کارگروه مشورتی فداغ؛ چرا و چگونه..؟!         تجمع در سواحل بندرعباس ممنوع است/افزایش آمار در رودان و بشاگرد         حسین آباد فداغ ، فاقد ارتباط تلفنی ثابت و همراه         رمضان با عطر مهربانی صندوق خیریه مهر فداغ         به زودی دفتر پیشخوان دولت در فداغ افتتاح خواهد شد         برخورد سمند با شتر در محور فداغ _ محمدزینا        
خانه / اخبار کوتاه / برخورد سمند با شتر در محور فداغ _ محمدزینا

سند یکی از بزرگ‌ترین پلاک های ملی فارس صادر شد

سند یکی از بزرگ‌ترین پلاک های ملی فارس صادر شد
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس گفت: با همکاری ثبت اسناد و املاک شهرستان گراش سند تک برگ پلاک مشهور به فداغ-خلیلی که جزو بزرگترین پلاک های اراضی ملی در استان فارس به شمار می رود به مساحت ۹۴ هزار هکتار صادر شد.
سند یکی از بزرگ‌ترین پلاک های ملی فارس صادر شد
به گزارش خبرنگار ایانا در استان فارس، عبدالحسن صمد نژاد با اشاره به اهمیت اجرای طرح کاداستر اراضی ملی و صدور اسناد مالکیت تک برگی، تصریح کرد: صدور سند مذکور، پس از اتمام مراحل کاداستر و در راستای تحقق اهداف سازمانی در برنامه جهش تولید، طرح موسوم به ۹ در ٩٩ و بر اساس سیاست های ابلاغی سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری کشور انجام شد.
به گفته وی؛ با صدور این سند بسیاری از مشکلات ثبتی و اختلافی در پلاک مذکور برطرف و از وقوع پدیده زمین خواری، جعل اسناد و سوء استفاده‌های احتمالی در حوزه زمین جلوگیری خواهد شد.
صمد نژاد با بیان اینکه اخذ اسناد تک برگی اراضی ملی را از مهم ترین وظایف مشترک ادارات ثبت اسناد و املاک و منابع طبیعی است، اظهار کرد: صدور اسناد مالکیت تک برگی از سیاست های راهبردی مشترک این اداره کل و ثبت اسناد و املاک است و با سرعت و به صورت مستمر در دستور کار قرار دارد.

درباره‌ی فداغ نيوز

۲ نظر

  1. یعنی سندی که آقایان خرم و مرادیان مدعی اند از خان خریده اند همین هست ؟ پس چطوره که انها مدعی اند که سند معتبر دارند و الان هم حرف از سند گرفتن توسط منابع طبیعی است ؟

  2. کاش بیشتر درباره این سند بنویسید و اینکه توضیحات بیشتر باشه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 9 = 11