خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

سوال شماره ۱۶ / پرسش و پاسخ با کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی فداغ

پرسش و پاسخ با کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی فداغ

سوال شانزدهم: *با توجه به پیگیری بعضی مسائل در سطح استان، تا چه اندازه توان همراهی دارید که به مسائل شخصی یا شغلی تان لطمه ای وارد نشود؟*

*صدای فداغ* : این بسته انتخاباتی به این صورت خواهد بود که ابتدا یک سؤال مطرح شده و در ادامه پاسخ کاندیداهای محترم انتخابات شورای اسلامی فداغ، به آن سؤال منتشر خواهد شد و به همین ترتیب تا روز انتخابات، تمامی سؤالات و پاسخ ها به اطلاع همشهریان محترم خواهد رسید.

(ترتیب کاندیداها بر اساس حروف الفبا می‌باشد)

*برای این پرسش فقط هفت نفر از افراد پاسخ خود را ارسال کرده اند*

۱- اقای عباس پناهی:
اینگونه نیست که تمام مسائل نیاز به اینچنین سفرهایی داشته باشد ضمنا نیاز نیست هر پنج نفر باهم راهی سفر شوند با تقسیم کار به درستی تمامی امور حل شدنی است ضمنا کسی که برای چنین کاری کاندید شده مطمعنا فکر سفرهای خارج از استان هم بوده و این مورد اصلا مساله ی مهمی نیست

۲- اقای کامران جهان پناه:
قطعا کسی که شورا میشود باید بتواند جهت امورات مختلف به مرکز شهرستان و استان سفر کند و با نشستن تنها در روستا که کاری از پیش نمیرود.
شورای اسلامی به عنوان مدیران روستا، باید زبان مشترک مثلث مردم، متخصصین و مسیولان باشند و‌در راستای توسعه پایدار ، ارتباط تنگاتنگی با ارگانها و مدیران اجرایی شهرستان و استان و حتی کشوری داشته باشند.
شوراها با ارایه برنامه ، و با پیگیری و مراجعه به شهرستان و مرکز استان، و همکاری سایر ادارات مانند بخشداری و استانداری و۰ ادارات کل میتوانند توسعه را در روستا شکل داده و پایداری ان را تثبیت نمایند.

۳-اقای سید سجاد قتالی:
باتوجه به اینکه برای مسائل شورا و طرح های عمرانی و آبادانی روستا مستلزم پیگیری در سطح استان و گاها حتی بالاتر از استان میباشد قطعا کسی که نامزد انتخابات شورای اسلامی می‌شود باید بداند که چنانچه نمیتواند پیگیری های لازم را حتی در سطح کشوری انجام دهد نباید وارد عرصه بشود پس بالطبع باید تمامی نامزدها توانایی انجام این کار را داشته باشند بنده به سهم خودم قول می دهم
۴- اقای علی کرمی:
بررسی پیشنهادات واصله، تعیین اولویت و ارجاع آنها به مقامات ذیربط، اعلام نارسایی ها و اشکالات نهادها و سازمان های اجرایی در حدود اختیارات و وظایف شوراها به مسئولان مربوطه و پیگیری آنها،
جز برنامه های اصلی یک
کاندید میباشد
و درصورتیکه نمیتواند
جهت این گونه مسایل
وقت بگذارد و توانایی این
کار را ندارد بهتر است
وارد شورا نشود
۵- دیدگاه مشترک اقایان احمد کهنسال و حسن اخلاقی:
با توجه به پیگیری بعضی مسائل در سطح استان، تا چه اندازه توان همراهی دارید که به مسائل شخصی یا شغلی تان لطمه ای وارد نشود؟
✓ پیگیری مسائل در سطح استان از اوجب واجبات است و اینکه اعضای شورا بهانه‌ای بیاورند که وقت کافی را ندارند و شغل شان اجازه پیگیری اینگونه مسائل را نمی‌دهد قابل قبول نمی باشد. با تقسیم بندی کارها به اعضای شورا مطمئناً به هیچ کس فشار اضافی وارد نمی شود و تمامی مسائل چه در سطح شهرستان و چه در سطح استان پیگیری خواهد شد و همه اعضای شورا در این خصوص یقیناً به صورت جدی وارد عمل خواهند شد.
۶- اقای ناصر منصوری:
بنده تمامی سعی ام بر این بوده است که امورات مربوط به شورا را مقدم بر کارهای خود بدانم.چون هر شخصی مسوولیتی را قبول می کند باید امورات مربوط به آن را نیز پذیرا باشد.در دوره های گذشته هم با معیت اعضا و همکاران در شورا چندین مورد سفر به استان جهت پیگیری امور مربوط به دهستانمان داشته ایم.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


3 + = 6