خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

سوال 7 / پرسش و پاسخ با کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی فداغ

پرسش و پاسخ با کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی فداغ

سوال هفتم: *در زمینه ورزش جوانان و توسعه فضاهای ورزشی فداغ چه اقداماتی را در برنامه دارید؟*

*صدای فداغ* : این بسته انتخاباتی به این صورت خواهد بود که ابتدا یک سؤال مطرح شده و در ادامه پاسخ کاندیداهای محترم انتخابات شورای اسلامی فداغ، به آن سؤال منتشر خواهد شد و به همین ترتیب تا روز انتخابات، تمامی سؤالات و پاسخ ها به اطلاع همشهریان محترم خواهد رسید.

(ترتیب کاندیداها بر اساس حروف الفبا می‌باشد)

*برای این پرسش فقط شش نفر از افراد پاسخ خود را ارسال کرده اند*

۱- دیدگاه مشترک اقایان حسن اخلاقی و احمد کهنسال:
با رسیدگی بیشتر به مجموعه ورزشی شهدای فداغ و سالن سرپوشیده و تمرکز بر روی تکمیل ظرفیتهای موجود و نواقص و کارهای نیمه تمام همچنین افزایش ظرفیت‌های جدید در آن می‌توان به افزایش بهروری آن توسط جوانان و ورزشکاران و ورزش دوستان کمک کرد
پیگیری جهت استفاده از توانمندی بسیار بالا و ظرفیت مالی و ماشین آلات و تجهیزات بسیار خوب شرکت جندی شاپور برای همکاری در زمینه های مختلف عمرانی فداغ علی الخصوص اماکن و مجموعه های ورزشی از کارهایی است که میبایست مورد نظر و بررسی جدی باشد

۲- اقای کامران جهان پناه:
ایجاد بستر مناسب جهت حضور بانوان و‌جوانان در امور ورزشی فداغ یکی از راهبردهای شورا و دهیاری باید باشد.ورزش ابزاری کارآمد جهت جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی و نیز هدایت اقشار مختلف به سمت سلامت و شادابی است. با توجه به حضور و فعالیت شورای ورزشی فداغ و وجود سالن ورزشی در مجموعه ورزشی فداغ باید بتوانیم نسبت به تجهیز امکانات ازطریق بودجه های دولتی و کمک خیرین اقدام نماییم و‌هم همکاری جهت تجهیز و تکمیل سالن ورزشی بسیج که با توجه به اینکه در محدوده داخل روستا واقع شده ، بانوان بیشتر بتوانند از ان استفاده نمایند .
با توجه به اینکه جوانان زیادی علاقه به موتور سواری دارند، پیگیری اختصاص زمین جهت پیست موتور سواری و دوچرخه با همکاری و تقاضای انها، و نیز همکاری جهت راه اندازی پیست تیراندازی تراپ که قبلا پیگیری شده بود از دیگر برنامه ها میباشد.
پیگیری جهت ایجاد خانه ورزش روستا خصوصا جهت مشارکت بیشتر بانوان و مشارکت در ورزشهای همگانی از دیگر طرح های اینده شورا میباشد. با عنایت به جمعیت مناسب ، بتوانیم بودجه و امکانات بهتری از طریق دولت فراهم نماییم و‌پیگیری جهت اجرای سریعتر سالن بزرگ و‌تجهیز سالن فعلی و برق مجموعه و همچنین بالابردن کیفیت زمین بزرگ فوتبال از دیگر اهداف میباشد. بتوانیم با همکاری ورزشکاران و فرهنگیان و‌بسیج ، و باشگاه پرورش اندام ، هم شورای ورزشی را فعالتر نماییم و هم نسبت به برگزاری دوره ای بازی های روستایی و عشایری و بومی و مسابقات دهه فجر و عید نوروز در رشته های مختلف خواهران و برادران چه نوجوانان چه جوانان اقدام و همکاری نماییم و ورزش و مسابقات مدارس با همکاری فرهنگیان و دانش اموزان احیا نماییم.
ضمن همکاری با شورای ورزشی فداغ،
با عنایت به بند الف ماده ۲۸ قانون برنامه ششم توسعه کشور ، دهیاری‌ها با توجه به شناخت نیازها و مقتضیات محلی، بهترین گزینه برای مدیریت بهره‌برداری از اماکن ورزشی در روستاها هستند که امیدواریم مدیریت مجموعه های ورزشی فداغ به دهیاری ها سپرده شود و در این راه پیگیری میکنیم .
ان شاالله با تجهیز سالن و ساخت سالن بزرگ ، بانوان محترم بتوانند چند روز در هفته از این سالنها استفاده نمایند که یکی از مشکلات ایاب و ذهاب و‌دوری مسیر میباشد و بتوانیم وسیله نقلیه مناسب جهت این امر تدارک ببینیم.

۳- اقای سید سجاد قتالی:
تنها فضای ورزشی نیست که باید توسعه پیدا کند چراکه با افزایش جمعیت روبرو هستیم و متناسب با افزایش جمعیت امکانات هم باید افزایش پیدا کند چه زمین های ورزشی چه فضاهای بازی مثل پارک و سد فداغ و سایر مکانها اما یکی از اهداف مهم بنده همکاری لازم جهت دادن معرفی نامه به جوانان ورزشکار بنا به رشته ی ورزشی و رایزنی و پشتیبانی جهت جذب در تیم های استانی خواهد بود و باید با تفکر بازاری مقابله کنیم و باکمک فرهنگیان بتوانیم بستری فراهم کنیم که جوانان ما از سنین پایین اشتیاق و تفکر بازاری نداشته و تشویق به ادامه تحصیل و حمایت جهت اشتغال آنها در ادارات دولتی و خصوصی و همچنین در نیروهای انتظامی داشته باشیم چراکه عقب ماندگی ما نسبت به شهرهای همجوار بخاطر نداشتن نیرو در ادارات و نفوذ کمتری نسبت به آنها بوده است چرا که اکثر جوانان دهه ۵۰ و ۶۰ فداغ قربانی تفکر بازاری شده اند که باوجود استعداد و توانایی تحصیلی رو به بازارهای شهرهای بندرعباس و شیراز و سایر کرده اند

۴- اقای علی کرمی:

اگر مروری به حمایت اعضای شوراو دهیاری داشته باشیم خواهیم دید ورزش در فداغ در رتبه چندم قرار گرفته است هر چند که با احداث و راه اندازی چمن مصنوعی حداقل مکانی برای ورزش برای منطقه مهیا شده اما باید در هر محله ای یک زمین چمن مصنوعی و بستر لازم را برای سایر رشته های ورزشی به خصوص برای ورزش بانوان که هیچگاه توجه خاصی به این دسته نشده، آماده کرد.

۵- اقای ناصر منصوری:
امروز در فداغ ، ما شاهد جوانان ورزش دوست زیادی هستیم و البته پروژه های ناتمام ورزشی هم زیاد می باشد . در دوره های مختلف شورا سعی شده که از ادارات مربوط و چندین جهت تکمیل این طرح ها استفاده شود . انشالله در دوره جدید هم سعی می کنیم از این پتانسیل استفاده کنیم .

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 + = 14