خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

سوتي جديد رويانيان

مديرعامل پرسپوليس گفت: «هر هوادار دو هزار تومان بدهد، می شود 400 هزار میلیارد تومان.»

جام: به نظر می‌رسد مدیرعامل پرسپولیس بعد از گذشت حدود یک سال و نیم، هنوز در ضرب و تقسیم مسائل فوتبالی مشکل دارد.

دیروز خبرگزاری ها بخشی از صحبت‌های رویانیان درباره درآمدزایی پرسپولیس را منتشر کردند: «اگر از هرکدام از هواداران دو هزار تومان دریافت کنیم 400 هزار میلیارد تومان می‌شود. دیوان محاسبات و مسئولان نظارتی بررسی کنند و این سرمایه‌ها برای باشگاه پرسپولیس بماند.»

400 هزار میلیارد درآمد، در ازای پرداخت 2000 تومان توسط هر هوادار. با یک ضرب و تقسیم ساده به این نتیجه می‌رسیم که از دید رویانیان، پرسپولیس درحال حاضر 200 میلیارد نفر طرفدار دارد. جمعیت جهان بر اساس آخرین آمار موسسه آمار امریکا از 7 میلیارد و 46 میلیون نفر است. رقمی که رویانیان اعلام کرده بیشتر از 28 برابر جمعیت کل جهان می‌شود.

از طرفی از ابتدای حیات روی کره زمین، حدود 80 میلیارد نفر روی این کره خاکی زندگی کرده‌اند. اگر در نظر بگیریم تمام انسان‌هایی که روی کره زمین زیسته‌اند پرسپولیسی بودند، باز هم 120 میلیارد نفر کم می‌آید. در صورتی که فرض کنیم مدیرعامل پرسپولیس اشتباه لپی کرده و منظورش 400 میلیارد تومان بوده، باز هم تعداد هواداران 200 میلیون نفر می‌شود. بیشتر از دوبرابر و نیم جمعیت کل ایران.

رویانیان قبلا هم یک بار در تمرین پرسپولیس به بازیکنان این تیم گفته بود از 3 بازی آینده 12 امتیاز می‌خواهد، اما این بار اما رقم سوتی رویانیان خیلی بیشتر از دفعات قبلی است.

 

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + 9 =