خانه / اخبار کوتاه / مسابقات فوتسال دانش آموزان منطقه فداغ ویژه ایام الله دهه مبارک فجر

شرایط نامناسب نگهداری دارو درتنها داروخانه فداغ

 

 

 

 

ضعف مدیریت و کمبود داروهای ضروری در تنهاداروخانه درمانگاه فداغ و همچنین شرایط نامناسب نگهداری دارو  موجب ایجاد مشکلاتی برای مردم شده است.

علیرغم وعده های داده شده مبنی بربرطرف کردن کمبودداروهای ضروری ،تنها مردم هستند که متضرر و سرگردان مانده اندو کسی هم  پاسخگو نیست.

داروخانه درمانگاه فداغ ، به دلیل تمرکز مراجعات بیماران به این مرکزدرمانی ،که به عنوان تنها مرکز درمانی درفداغ، به شمار می آید از اهمیت بالایی برخوردار است و بارها مشاهده شده که به دلیل نبود برخی داروها، بیماران و همراهان آنان را با مشکلاتی  مواجه ساخته است.

از آنجایی که داروخانه مذکور تحت نظارت شبکه بهداشت و درمان گراش، اداره می شود ، هیچگونه همکاری و تعاملی با این داروخانه ندارند و تنها نیروی فعال که همان به اصطلاح کارمندداروخانه، مجبور است هم نسخه پیچی کند ،هم زباله ها و کارتن های دارو را جمع آوری کند و هم داروهای مورد نیاز را از انبار  به داروخانه انتقال دهد و این امر موجب علافی مراجعه کنندگان به این داروخانه شده است .

امید آنکه شبکه بهداشت ودرمان گراش ،به بخش بزرگ فداغ ،توجه بیشتری مبذول فرمایند تا مردم زحمتکش این منطقه ،از نظر دارویی دغدغه ای نداشته باشند

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. مکان داروخانه نباید تو درمانگاه باشه و باید یه جای دیگه ای به داروخانه اختصاص داده میشد و اگه خصوصی میشد خیلی بهتر بود 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 3 = 10