خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

شما نظر دهید/فیلتر کردن وی چت درست بود؟

در حال حاضر، موجی از فیلترهای جدید موسوم به “فیلتر اندرویدی” ها آغاز شده و اولین نمود کامل در فیلتر نرم افزار ویچت خود را نشان داده است. علت دقیق فیلترینگ ویچت مشخص نیست.
در حال حاضر، موجی از فیلترهای جدید موسوم به “فیلتر اندرویدی” ها آغاز شده و اولین نمود کامل در فیلتر نرم افزار ویچت خود را نشان داده است. علت دقیق فیلترینگ ویچت مشخص نیست. اما تنها گذشت چند ساعت لازم بود تا نرم افزار دور زدن فیلترینگ ویچت درمیان طرفداران این شبکه ارتباطی دست به دست شود. فیس بوک فیلتر است، اما ۱۷ میلیون کاربر ایرانی در این شبکه اجتماعی عضو هستند.

اما به نظر میرسد فیلترینگ وی چت بدون کار کارشناسی کافی صورت گرفته است. چرا که این نرم افزار نه مانند فیس بوک عمومی است و نه مانند برخی نرم افزارها ساخت شرکتهای صهیونیستی است.

وی‌چت یک شبکه اجتماعی موبایل‌-بنیان است که توسط شرکت tencent چین طراحی و ساخته شده و بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر دارد.

تاکنون هم نه گزارشی از کلاهبرداری از آن طریق گزارش شده و نه آماری از تاثیر آن بر خانواده ها تایید شده است. که اگر هم این چنین بود باید پرسید فیلترینگ فیس بوک چه دردی را دوا کرد که فیلترینگ وی چت می کند؟

*اما به نظر شما ایا فیلتر کردن وی چت درست بوده ؟براستی فیلترینگ “وی چت” چه دردی را دوا می کند؟!

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. شنیده های غیر رسمی حاکی از آن است که علت فیلتر کردن وی چت پایین آمدن درآمد مخابرات است زیرا با این فناوری، تماس های معمولی کاهش یافته بود. دلایل امنیتی و… بهانه است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


3 + = 5