خانه / اخبار کوتاه / افتتاحیه بازیهای فوتسال جام نوروزی فداغ و برتری پرگل فداغ جوان و کنگریشه برابر حریفان خود

شکست سنگین آلومینیوم در شیراز

روز دوم از هفته بیست و هشتم رقابتهای لیگ برتر با برتری پرگل فجرسپاسی برابر آلومینیوم هرمزگان و شکست سنگین خانگی پیکان برابر راه‌آهن پیگیری شد.

روز دوم از هفته بیست و هشتم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه امروز جمعه با برگزاری دو دیدار همزمان آغاز شد که با برتری پرگل تیم‌های فجرسپاسی شیراز و راه‌آهن تهران همراه شد.

در تهران تیم راه‌آهن توانست پیکان را در خانه‌اش با نتیجه ۴ بر ۲ شکست دهد تا ضمن جبران شکست سنگین بازی گذشته برابر مس کرمان، این تیم تهرانی را به لیگ دسته اول نزدیک‌تر کند. با این پیروزی شاگردان علی دایی ۳۹ امتیازی شدند و به رده هشتم صعود کردند. پیکان هم با ۲۳ امتیاز قبلی در رده شانزدهم باقی‌ماند.
در شیراز هم فجرسپاسی با ۶ گل تیم آلومینیوم هرمزگان را پشت سرگذاشت تا به سه هفته شکست متوالی خود در لیگ به بهترین شکل پایان بخشد. شاگردان یاوری با این پیروزی و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم‌های صبای قم و ملوان، موقتا در رده نهم قرار گرفت. آلومینیوم هم که در ۴ هفته گذشته با هدایت مظلومی به پیروزی نرسیده، با این شکست سنگین جایگاهش در رده چهاردهم را حفظ کرد!

با شکست سنگین تیم آلومینیوم برابر فجر شهید سپاسی مردم بندرعباس به شدت از عملکرد پرویز مظلومی گله مند بودند .مردم مقصر اصلی این ناکامی را جباری زاده سرپرست جوان تیم آلومینیوم میدانند که اجازه نداد اکبر میثاقیان چند دیدار دیگر را هم تیم را همراهی نماید .مردم بندرعباس اعتقاد دارند که عملکرد میثاقیان به مراتب بهتر از پرویز مظلومی می باشد

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + 8 =