خانه / اخبار کوتاه / مسابقات فوتسال دانش آموزان منطقه فداغ ویژه ایام الله دهه مبارک فجر

صحبت نو لار، مورد حمله سایبری قرار گرفت

به گزارش صحبت نو این پایگاه خبری مورد حمله سایبری قرار گرفته است .

مدیر فنی و پشتیبانی پایگاه خبری صحبت نو در خصوص حملات سایبری به سرور سایت و عدم دسترسی چند ساعته کاربران به پایگاه خبری تحلیلی صحبت نو گفت: طی 24 گذشته ده ها مرحله حملات سایبری به سرور این سایت صورت گرفته که خوشبختانه موفقیت آمیز نبوده است. وی افزود هر مرحله از حملات سایبری شامل صدها شاخه بوده اما پایگاه خبری صحبت نو آمادگی لازم را برای مقابله با حملات داشته است.

images

به گفته این سایت خبری ،ظاهرا اخبار و تحلیل های چند روز اخیر پایگاه خبری صحبت نو و تاثیر آنها بر پیشبرد امور جنوب فارس موجب نگرانی برخی از بدخواهان مردم جنوب فارس شده بود و پس از آنکه نتوانستند مواضع خود را در سطوح تصمیم گیری القا کنند مبادرت به حمله سایبری به سایت صحبت نو کردند.

اگر این گزارش صحبت نو صحت داشته باشد ،بعد از حمله سایبری آمریکا و اسراییل به نیروگاه اتمی بوشهر ، این بزرگترین حمله سایبری به یک پایگاه خبری می باشد که صورت گرفته است .!!!!

ظاهرا صحبت نو با این جو سازی ها می کوشد از خود چهره ای کاملا مظلوم در برابر مردمی نشان دهد که هر روز بر گستره اعتراضات خود بر علیه لوایح پیشنهادی دولت  واعطای آن به لار می افزایند .

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. علی اصغر خاکبیز

    رهبر معظم انقلاب: ملت ایران به رئیس جمهوری نیاز دارد که صاحب برنامه، حکمت، تدبیر، دارای تهذیب اخلاقی، به دور از حاشیه سازی وتشویش آفرینی باشد
    رهبری – مقام معظم رهبری مهمترین ویژگی‌های رئیس جمهور آینده را تبیین کرده و فرمودند:کسانی که وارد عرصه انتخابات می شوند نباید به مردم وعده های نادرست و در باغ سبز غیر منطقی نشان بدهند.
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری، هزاران نفر از کارگران و فعالان بخش تولید صبح امروز با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند. حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار با اشاره به نیاز کشور برای خلق حماسه و حرکت جهشی بزرگ در عرصه های اقتصادی و سیاسی ، موضوع انتخابات را مهم و عرصه ظهور قدرت ملی دانستند و با توصیه مؤکد به کاندیداهای احتمالی برای ارزیابی صحیح از توانایی های خود و همچنین جایگاه اجرایی کشور تأکید کردند: کشور و ملت بزرگ و مقاوم ایران به رئیس جمهوری نیاز دارد که در عرصه بین المللی و در مقابل استکبار، نترس و شجاع، و در عرصه داخلی نیز صاحب برنامه، حکمت، تدبیر، معتقد به اقتصاد مقاومتی، دارای تهذیب اخلاقی، به دور از حاشیه سازی وتشویش آفرینی و دارای شعارهای منطقی و منطبق با واقعیت باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + = 10