خانه / اخبار کوتاه / کسب مدال برنز مسابقات هشت جانبه کشتی آزاد هرمزگان توسط کشتی گیر فداغی

علی اکسیر خبرنگار فداغی به عنوان یکی از برترین های خبرنگاری هرمزگان انتخاب و معرفی شد.

به گزارش فداغ نیوز همزمان با هفته خبرنگار طی مراسمی با حضور استاندار هرمزگان،فرماندار بندر عباس و جمعی از مدیران ارشد استانی از علی اکسیر خبرنگار فداغی و سردبیر روزنامه گامرون تجلیل و تقدیر شد.
وی از سال 1372 خبرنگاری را در بندرعباس آغاز کرده است. کسب رتبه های مختلف در عرصه خبرنگاری در یک دهه اخیر باعث افتخار آفرینی این خبرنگارفداغی شده است.شاخص ترین رتبه های وی کسب رتبه برتر خبرنویسی در اولین جشنواره کشوری مطبوعات محلی کشور در سال91 ،کسب دو رتبه خبر و مصاحبه در جشنواره منطقه ای خلیج فارس در سال86 ،کسب رتبه دوم خبرنویسی در جشنواره تیتر برتر در سال86 ،کسب رتبه سوم در جشنواره مطبوعات در سال91 و کسب رتبه در جشنواره منطقه ای یزد در سال 92 به همراه عناوین افتخار آفرین دیگر در جشنواره های مختلف مطبوعاتی در استان هرمزگان است.
علی اکسیر در حال حاضر قائم مقام مدیر مسئول و سردبیر روزنامه گامرون در استان هرمزگان است.همچنین گذراندن دوره گزارشگری صدا و سیما با نمره برتر در سال 80 در کارنامه کاری این خبرنگار فداغی دیده می شود. قابل ذکر است علی اکسیر کارگردان و بازیگر تئاتر می باشد که در این زمینه هم رتبه های زیادی را کسب کرده است.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


3 + = 8