خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها از ابتدای فروردین اجرا می‌شود

عضو کمیسیون تلفیق گفت: با تصویب اعضای این کمیسیون فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها از ابتدای فروردین ماه سال آتی اجرا خواهد شد.

جعفر قادری نماینده مردم شیراز در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، به جلسه عصر امروز کمیسیون تلفیق اشاره کرد و گفت: در این نشست در خصوص اجرای فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها تصمیم‌گیری شد.

2026864_990

 

عضو کمیسیون تلفیق افزود: با تصمیم کمیسیون تلفیق فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها از ابتدای فروردین ماه 1393 اجرا خواهد شد.

 

 

اضافه می‌شود؛ این مصوبه باید در صحن علنی روز دوشنبه 28 بهمن ماه به تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی برسد در غیر این صورت اجرا نخواهد شد.

همچنین حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، با تشریح نشست عصر امروز کمیسیون تلفیق گفت: براساس مصوبه کمیسیون تلفیق تشخیص پرداخت یارانه نقدی به خانوارها به دولت واگذار شد.

عضو کمیسیون تلفیق ادامه داد: سقف درآمدی دولت از اجرای فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها 59 هزار میلیارد تومان است که 48 هزار میلیارد تومان آن از محل افزایش قیمت حامل‌های انرژی حاصل خواهد شد.

وی گفت: حذف یارانه نقدی دهک‌های پردرآمد، پرداخت یا عدم پرداخت یارانه نقدی به خانوارها و هرگونه تصمیم در این مورد به دولت واگذار شد.

 

 

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. با درود ..  در گذشته های دور که مردم بیچاره و فقیر بودند  شخصی برای امرار معاش و گذران زندگی خوانواده هیزم از صحرا کوله  میکرد ..  بر پشت خود  .. حمل .. میکرد که انرا بفرو شد روزی بسیار خسته بود روکرد به اسمان و گفت خدایا این زند گی نیست  یا نون بده  یا جون بگیر  کمی راه افتاد پایش به سنگی گرفت وبا صورت به زمین افتاد  باز رو کرد به اسمان گفت خدایا نون نمیتونی بدی برای جون گرفتن چالاکی .
    حالا هم دولت این حکم را دارد  برای دادن  نمیشود برای گرفتن چالاک است 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 + 8 =