خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

فایل ویدیویی کامل بیانیه و توافق هسته ای

بنظر بنده باید مدال طلای سال را به تیم مذاکره کننده و خصوصا شخص ظریف داد
چرا که با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری و رییس محترم جمهوری . ضمن پاسداشت از حقوق حقه مردم ایران مبنی بر برخورداری از حقوق هسته ای ، با پشتیبانی دولت ، مجلس و تیم مذاکره کننده و با نرمش قهرمانانه توانست بیانیه رسمیت حقوق هسته ای ایران را از دنیا بگیرد
شهر های دیگر را نمیدانم اینجا تهران و همه خوشحال . اما امیذواریم مردم از توفیقات بدست آمده در دیگر نقاط کشور اسلامی نیزخوشحال باشند .

اما فضای شهر تهران اعم از سازمانها نهادها وزارتخانه ها اطرافیان رهبری و شخص مقام معظم رهبری همه و همه از این موفقیت عظیم به رسمیت شناخته شدن حقوق هسته ای ایران خوشحالند و این خوشحالی در روحیات و چهره فرد فرد شهروندان حقیقی و حقوقی دیده میشود .
images

در تماسی که با مجلس شورای اسلامی گرفته شد وضعیت فعلی حاکی از استقبال خوب مجلس از تیم مذاکره کننده بود و بی صبرانه منتظر حضور جناب ظریف در جلسه مجلسیها هستند تا از روند و جزییات کار آگاهی بیشتری به مردم رسانده شود و در واقعیت امر ( اینجا تهران است همه خوشحالند )

بامید توفیق بیش از پیش دولت تدبیر و امید
دوستان عزیزم چون حجم کل فیلم که شامل بخشی از جلسه و قرایت بیانیه توسط خانم اشتون و دیدارهای پایانی  زیاد بود و امکان اپلود کم بود – لذا کلیپ قشنگ تصویری بعد از بیانیه پایانی دور اول را خدمتتون تقدیم مینمایم تا دوستان بیشتر به اهمیت موضوع  پی ببرند که این توافق بدست آمده پس از ده سال تلاش بی فرجام تا چقدر مهم بوده است که همگان به همدیگر شاد باش میگویند
با احترام مجدد: علی اصغر خاکبیز

فایل ویدیویی کامل بیانیه و توافق هسته ای را( دانلود) فرمایید

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 + 1 =