خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

فراخوان عضویت در سامانه اطلاع رسانی واتساپ

ارسال انبوه به واتساپ های فعال هر شهر و منطقه ، توسط پایگاه خبری فداغ نیوز امکان پذیر شد

پایگاه خبری واطلاع رسانی فداغ نیوز با استفاده از نرم افزار واتساپ در حال بروزرسانی است.
به منظور گسترش و اطلاع رسانی سریع تر مردم از خبرهای فداغ و منطقه قصد داریم اطلاع رسانی را علاوه بر سایت بر روی نرم افزار واتساپ نیز پیاده نماییم .

download (1)
در حالی که خبر رسانی از طریق سایت هر روز انجام می گیرد ولی همچنان عده ای از مردم عزیز بواسطه عدم دسترسی به رایانه از خیلی از خبرها بی خبرند و برخی افراد با سوء استفاده از همین نقیصه، خبرهای سایت را به نام خود ثبت می کنند.
به منظور جبران این معضل و اطلاع رسانی بدون واسطه، از این پس مردم شریف  که مایلند خبرها را سریعتر دریافت نمایندو بر روی تلفن همراه خود نرم افزار واتساپ را نصب نموده اند، می توانند نام و نام خانوادگی به  همراه شماره تلفن همراه خود را به سامانه 30009292002181 ارسال نمایند تا پس از جمع بندی لازم، خبرها و گزارشات فداغ و منطقه بطور مرتب و بدون واسطه در کمترین زمان ممکن به آنها ارسال گردد.

عمل اطلاع رسانی از طریق واتساپ به صورت آزمایشی در روزهای گذشته از طریق سایت انجام گرفته است  که مورد استقبال گرم مردم نیز قرار گرفته است لذا به واسطه درخواست مردم از این پس بصورت حرفه ای این شیوه نوین را دنبال خواهیم کرد .

از مردم فداغ و لارستان هم که مایلند  خبرها و تبلیغات خود را از طریق واتساپ به اطلاع همشهریان خود برسانند می توانند تبلیغات و یا خبرهای خود را به سامانه یاد شده ارسال فرمایند تا ما نسبت به انتشار گسترده آن اقدام نماییم .

شهروندان عزیز توجه داشته باشند که حداقل درخواست  ارسال تبلیغات به ده هزار شماره دارای نرم افزار واتساپ می باشد .

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 09362743110 تماس حاصل فرمایید

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. با درود .. یک زن مصری فمینیسم روی پرچم داعش نشسته وادرار میکرد ودا عشیها هم تهدید کرده اند که اورا در خیابان سر خوا هند برید … فمینیسم یعنی تساوی حقوق کامل مرد وزن در تمام زمینه ها .. که این خواسته دعوی بیهوده است ..
    زیرا خلقت و افرینش مرد و زن تفا وتهای زیادی دارد چه از لحاظ ظا هر جسم وچه از لحاظ رفتار های با طنی .
    قران کریم میفر ماید ( الر جال قوا مون علی النساه ) مردان بر زنان فر مانده هستند وچون فر مانده هستند باید زنان از مردان اطا عت نما یند ( اطیعو ا لله و اطیعو الر سول و الو الا مر منکم )

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


2 + 6 =