خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

فردا ،آغاز ثبت نام از نامزدهای شوراها

فردا آغاز ثبت نام از نامزدهای شوراهاست .

زمان ثبت نام از نامزدهای انتخابات شوراها تا اول اردیبهشت ادامه خواهد داشت .

افرادی که به هر نحوی خود را مستحق نمایندگی مردم می دانند از فردا، دست بکار خواهند شد وبا ثبت نام خود ،وارد مرحله تبلیغات خواهند شد .

اما سخن ما با نمایندگانی  که هنوز نمی دانیم چه کسانی هستند وچه اهدافی را برای خود وفداغ در سر می پرورانند.

دوستان عزیز،همشهریان گرامی ،شما در آینده نماینده مردمی خواهید بود که رنجور از جفای زمانه ،در کوچه -پس کوچه های  عقب ماندگی ، به دنبال رهایی از این بن بست ، تلاش می کند .سالها عقب ماندگی ،مسئله ای نیست که ما انتظار داشته باشیم ،یک شبه آنرا مرتفع سازید .زخم عقب ماندگی -در تاروپود این روستا، ریشه دوانده  است .وانتظار ما از شما درمان این درد شاید بی علاج باشد .

خدای نکرده با وعده های توخالی که دیگر گوش این مردم از اینگونه حرفها پر شده است ، برای خود آراء دست وپا نکنید .

این مردم افراد واجد شرایط را خوب می شناسند .اجازه دهید بدون هیچگونه محدودیتی ،نماینده فعال خود را خود انتخاب نمایند .

شجاع ونترس بودن که لازمه لاینفک یک نماینده است را در خود تقویت نمایید واگر خدای نکرده این مهم را در وجود خود نمیبینید از همین الان کنار بکشید .

اگرشما به روستاهای اطراف فداغ نگاهی  افکنده باشید متوجه می شوید که متاسفانه ما در این مدت فقط درجا زده ایم وبس .همه  روستاها رشد کرده اند .ترقی یافته اند و اگر همان روستا هم باقی مانده اند آنقدر جسارت داشته اند که به زادگاهشان  سروسامانی دهند .

فداغ در حال حاظر به افرادی شجاع -نترس -جسور وکسانیکه بتوانند از حقوق تضعیف شده مردم دفاع نمایند احتیاج دارد .

نمایندگان فردا اگر دارای چنین خصوصیاتی باشند، باید مردم به آینده فداغ امیدوار باشند ، در غیر اینصورت باید چشم به چهارسال آینده وشاید هشت سال آینده دوخت.

وشاید آنروز دیگر خیلی دیر شده باشد .

همشهریان عزیز لطفا خصوصیات نمایندگان خود را در قسمت دیدگاههای این بخش  بیان فرمایید تا ما بهتر بتوانیم در مورد آنها تصمیم گیری نماییم .

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. با سلام و خسته نباشی خدمت شما دوست عزیز
    مشکل اصلی فداغ در انتخابات متاسفانه قضیه قومی گرایی و تعارفات بی پایه و اساس می باشد که اگر این مشکل حل شود، به جرات می توان گفت بقیه مشکلات حل خواهد شد…
    فداغ نیوز: اتفاقا همین مسئله ای که بیان فرمودید در جلسه ای که در فداغ داشتیم قرار بر این شده که به صالح ترین فرد رای دهند نه اینکه چون فلانی از خودمان می باشد
    ممنون از حضور شما

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


2 + = 3