خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروز ۴۰۳ فداغ و صدرنشینی تیم محمد زینا با گلباران تیم مهدیه بیرم

فرماندار گراش خبرداد: ۱۷ پروژه عمرانی و زیربنایی در هفته دولت کلنگ زنی یا افتتاح می شود

پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان گراش به ریاست اصغر فرودی فرماندار گراش برگزار شد.
اصغر فرودی فرماندار شهرستان گراش ضمن گرامیداشت هفته دولت و تجلیل از مقام شامخ شهدا گفت: ما بعنوان خدمتگذاران مردم یاید راه و روش خود را بر مبنای راه شهدا قرار دهیم و عمل کنیم چراکه راه شهدا راه صداقت و ساده زیستی است.
وی افزود: عملکرد ما در جامعه باید عالمانه و تخصصی باشد تا خسارتی را در بر نگیرد.
اصغر فرودی فرماندار شهرستان گراش در این جلسه از تعدادی پروژه های کلنگ زنی و آماده افتتاح خبر داد و گفت: مجموع پروژهای اماده کلنگ زنی و در حال افتتاح 17 میلیارد تومان است که 12 میلیارد تومان آن از محل دولتی و 5 میلیارد تومان آن از محل اعتبارات بخش خصوصی، سرمایه‌گذاری و یا خیرین است.
وی مهم ترین پروژه های در حال افتتاح را بر شمرد و گفت: احداث چندین آموزشگاه در شهر گراش و همچنین ارد و خلیلی در پیش داریم و برخی مدارس نیز با تزریق اعتبار بهسازی شده و آماده بهره برداری است.
فرودی اضافه کرد: ساماندهی برخی روستاها نظیر چک چک از پروژه های آماده بهره برداری است که با واگذاری زمین به اهالی روستا انتظار میرود با ساخت خانه بصورت متمرکز توسط مردم، روستا در یک محل تشکیل شود.
وی به بازسازی مسکن روستایی اشاره کرد و گفت: وام مسکن 40 میلیونی آماده پرداخت به روستاییان است که به تعداد متفاضی وام پرداخت میشود.
فرودی افزود: توسعه شبکه های گاز رسانی شهر گراش، بازسازی مسکن مددجویی و بازسازی قنوات ارد از دیگر پروژه های قابل افتتاح است همچنین کارخانه بسته بندی سبزیجات طاها با اختصاص 1 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات، توسعه داده شده و آماده افتتاح است.
فرماندار شهرستان گراش به مهم ترین پروژه آماده کلنگ زنی اشاره کرد و گفت: احداث تلمبه خانه شماره 4 در فداغ با اعتباری بالغ بر 1000 میلیارد تومان از مهم ترین پروژه آماده کلنگ زنی است که در جهت احداث این پروژه برای بیش از 300 نفر اشتغال زایی می شود.
فرودی بیان کرد: با ایجاد این پروژه زمینه برای سرمایه‌گذاری کلان فراهم می شود و این گامی بزرگ در جهت پیشرفت شهرستان محسوب می شود.
وی از کلنگ زنی پروژه های سرمایه گذاری در بخش ارد نیز خبر داد.
این جلسه با حضور مسئولین اجرایی و اعضای شورای اسلامی شهر و روستا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
منبع خبر: گراش نیوز

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


2 + = 3