خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

فولاد خوزستان بربام فوتبال ایران

تیم فوتبال  فولاد خوزستان قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران ،  جام خلیج همیشه فارس شد .

در حالیکه همه چشمها به  سوی تیم استقلال تهران دوخته شده بود تا شاید با برتری برابر تیم تراکتورسازی تبریز و باخت تیمهای بالای جدول به عنوان قهرمان لیگ برتر ایران معرفی شود ، تیم بدون ادعای فولای خوزستان ، با شایستگی این عنوان را به خود اختصاص داد ، واستقلال تهران به مقام پنجم رسید و سهمیه آسیایی را هم از دست داد .

در این رابطه فتح الله زاده  بعد از پایان بازی حرف از استعفای خود بعد از بازیهای آسیایی زد .فتح‌الله‌زاده همچنین در مورد حضورش در میان هواداران در آخر بازی گفت: میان هواداران رفتم و از آن‌ها خواستم اگر می‌خواهند توهین کنند به من توهین کنند. البته آن‌ها هم با تشویق‌هایشان من را شرمنده خودشان کردند.

امیر قلعه نوعی سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران هم در این رابطه فرمودند: فتح الله زاده در استقلال  می ماند ایشان  مدیر زحمت کشی است. من برای صحبت در این مورد شرایط خوبی ندارم. من دفعه دوم با فتح الله زاده به استقلال آمدم و اگر قرار بر رفتن هم باشد، باید جوری تصمیم بگیریم تا تصمیم خوبی باشد! حیف است فتح الله زاده از بدنه باشگاه استقلال جدا شود. او جام‌های زیادی با استقلال آورده است.

قلعه نویی همچنین تاکید کرد: مقصر نتایج این فصل من بودم نه بازیکنان و مدیرعامل. اگر هم ضعفی بوده از من بوده است. ما می‌توانستیم امسال حداقل در رتبه دوم قرار بگیریم.

“تصاویر دریافتی ازطرف دوستان از شهر اهواز بعد از قهرمانی این تیم در لیگ برتر”

طض حج خه

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. با سلام.وبلاگ بیرم سیتی افتتاح شد.

    بیرم سیتی منتظر شما است.همین لحظه سر بزنید.اطلاع بیشتر برای ثبت آدرس وبلاگ شما در وبلاگ بیرم سیتی مشاهده کنید. وقت بخیر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 + 3 =