خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

قبوض بالای آب بها در فداغ نگران کننده است

قبوض بالای آب بها در فداغ نگران کننده است.
صدای فداغ: در پی دریافت گزارشات متعدد مردمی در خصوص مبالغ بالای قبوض آب بها منازل در فداغ، عدم قرائت کنتور به مدت چندین ماه توسط ابفا را علت اصلی موضوع بیان کردند.
متاسفانه به‌ دلیل نبود نیروی کنتور خوان از طرف اداره ابفا شهرستان، کنتورهای منازل اهالی به مدت چندین ماه قرائت نشده که اکنون شاهد صدور قبوض با مبالغ بسیار بالا و نیز نگرانی شدید اهالی فداغ در این خصوص هستیم.
مردم فداغ که مدتی قبل با ارسال طوماری به فرمانداری شهرستان خواستار تغییر در بدنه مدیریتی ابفا بودند، اینبار با مشاهده قبوض سرسام آور کنتورهای آب منازل شان بر خواسته قبلی شان تاکید کرده و عدم مدیریت صحیح را دلیل اصلی این موضوع و بالتبع فشار بر اهالی می دانند.
شایان ذکر است در نامه اعتراضی اهالی و شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی به فرمانداری، چندین مورد به عنوان سومدیریت ابفا ذکر شده که کم آبی؛ قطع مکرر آب؛ عدم تنظیم کلر و آب ژاول؛ عدم حضور تیم اختصاصی تعمیرات در منطقه؛ غفلت از کنتورخوانی به مدت چندین ماه و تحمیل هزینه آب بصورت یکجا پس از قرائت کنتور؛ عدم تعویض خطوط فرسوده انتقال آب به منطقه و نیز بی توجهی به وضعیت بی آبی محلات فداغ بالاخص محله گهدم از جمله مهمترین دلایل اعتراض شان به مدیریت ابفا عنوان شده است.
اخلاقی عضو شورای اسلامی فداغ در این زمینه گفت:
💢 با توجه به بالا بودن مبلغ قبض برخی از مشترکین بخاطر عدم قرائت کنتور توسط آبفا طی چندین ماه، با بخشدار و فرماندار رایزنی شد.
درخواست ما این بود که به علت قصور آبفا در این امر به هیچ عنوان نباید جریمه شامل حال مشترکین شود و همچنین مبلغ واقعی بدهی مشترکین نیز اقساطی دریافت شود.
مکررا مردم، دهیار و شورا درخواست شفاهی و کتبی داشتند از اداره آبفا بابت اعزام و تعیین کنتور خوان برای قرائت کنتور، چندین بار هم عنوان شده لااقل سامانه پیامکی معرفی شود جهت ارسال شماره مصرفی کنتور اما متاسفانه کوتاهی از ناحیه اداره ابفا بوده است.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 + 7 =