خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

مخالفت روزنامه نگاران استان فارسی شاغل در نشریات هرمزگان با جدایی بخش‌هایی ازاین استان

در پی الحاق بخشهایی از استان هرمزگان به استان فارس ، جمعی از خبرنگاران و روزنامه نگاران استان فارس  ، شاغل در استان هرمزگان ، از جمله خبرنگار خبره و عزیز فداغی و سردبیر نشریه گامرون جناب آقای علی اکسیر ،با ارسال بیانیه ای به پایگاه خبری فداغ نیوز ، مخالفت شدید خود را نسبت به این طرح اعلام نموده اند

متن بیانیه بدین شرح است.

به نام خدا

ما روزنامه نگاران اهل استان فارس که سالهاست در حیطه اطلاع رسانی نشریات هرمزگان سرگرم خدمات رسانی به مردم خون گرم و مهمان نواز هرمزگان عزیز هستیم و از این حیث احساس افتخار می کنیم که همسو با مرزداران پرافتخار جنوب در خط اول جبهه فرهنگی مشغول خدمت فرهنگی به مردمانی هستیم که همیشه در دفاع از مرزهای آبی کشورمان افتخار آفرین بوده اند و از این حیث تاریخ خود گواه این مطلب است.

متاسفانه در کشورمان برخی از افراد کوچک سیاسی توسعه یک منطقه نه بر مبنای ساختارها و سرمایه ها و منابع انسانی بلکه بر حساب افزایش حجم جغرافیای سیاسی دانسته از این رو سعی می نمایند با استفاده از واسطه های سیاسی به این مهم دست یابند تا بلکه بدون نظر مدیران ارشدتر و دستگاه عریض و طویل بروکراسی به ردیف بودجه های کلان و امتیازات بزرگ دست پیدا کنند. و در این میان آرزوی ناحق نماینده محترم لامرد و رویای مسئولان سیاسی این شهر در بدست آوردن بخشی از منطقه پارسیان هرمزگان گواه این رفتارهای نابجای سیاسی برای یک شبه بزرگ شدن است.

دوستان و عزیزان و مسئولان سیاسی، وقت آن رسیده تا با نگرش به اینکه چنین تغییراتی باعث چه کدورتها و دشمنی هایی می شود یک بار برای همیشه از این بازی های سیاسی که هر از گاهی بروز می کند و باعث نگرانی اهالی محترم هرمزگان می شود دست برداشته و با یک افق روشن و یک برنامه مدون چاره رفع محرومیت لامرد را در دعوت از سرمایه گذاران بومی، یافتن توانمندیها و پرداختن به منابع انسانی خود یافته و این وحدت و همدلی درون استان هرمزگان را پاس بدارید.

ما روزنامه نگاران استان فارس شاغل در استان هرمزگان ضمن خشنودی از توقف روند این طرح که حاصل تلاش مجموعه خدمتگزاران استان هرمزگان می دانیم از تمامی مردم و مسئولان، بخصوص نماینده محترم ولی فقیه در استان و نمایندگان محترم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی تقاضا داریم در جهت سربلندی و افتخار هرمزگان همچون گذشته گام برداشته و تا مختومه شدن این روند که باعث دلگیر شدن هزاران هرمزگانی شد دست از تلاش برنداشته تا به یاری حضرت حق شاهد رفع محرومیت از دورترین نقاط استان باشیم.

علی اکسیر، سردبیر نشریه گامرون -کاظم گلخنی، خبرنگار روزنامه ندای هرمزگان

مهدی دهدار، خبرنگار -حسین فریدونی، سردبیر نشریه صدف

معصومه اکبری، مدیر مسئول نشریه صدف -ایرج اعتمادی، خبرنگار مقیم قشم

مرضبه اکبری، خبرنگار نشریه مرجان

thCARJEAUL

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. آفرين بر اين عزيزان روزنامه نگار كه اگر در استان هرمزگان نان مي خورند نسبت به اين استان اداي دين كردند. ناني كه مي خورند حلالشان باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 + 9 =