خانه / اخبار کوتاه / افتتاحیه بازیهای فوتسال جام نوروزی فداغ و برتری پرگل فداغ جوان و کنگریشه برابر حریفان خود

مسئولین ادارات شهرستان دور میز خدمت در فداغ

مسئولین شهرستان گراش با حضور در فداغ ، مشکلات و کمبودها را از نزدیک دیدند

خانم فروزش بخشدار شهرستان به همراه مسئولین ادره گاز ، مسئولین آبفا ، مسئولین ادره برق ، مسئولین بنیاد مسکن ، مسئولین منابع طبیعی ، مسئولین آموزش و پرورش و مسئولین اوقاف با حضور در فداغ ، از نزدیک مشکلات را بررسی و بر رفع آنها تاکید نمودند

به گفته کامران چهانپناه مسئولین شهرستان با حضور در دبیرستان علی ابن ابیطالب ( ع) مشکلات دانش آموزان و مدرسه و هزینه های اردو که بالغ بر شش میلیون تومان می باشد را مورد بررسی قرار دادند که دو میلیون آن اداره اوقاف متقبل گردید و چهار میلیون نیز خیر محمود راستی متقبل گردید .

خانم بخشدار نیز خرید پروژکتورعهده دار شدند  و مبلغ یک میلیون تومان نیز شورای اسلامی جهت خرید توپ و تور و تعداد چهار عدد توپ نیز اداره آموزش و پرورش متقبل شدند.

در مورد تک رشته بودن ( تنها رشته انسانی ) بحث و تبادل نظر صورت گرفت که مسئولین آموزش و پرورش قول دادند اگر در سال آینده تعداد دانش آموزان به 14 الی 15 دانش آموز برسد کلاسهای  رشته های دیگر شامل ریاضی و علوم تجربی تشکیل خواهد شد

به گفته چهانپناه ادامه میز خدمت در دفتر شورای اسلامی و بررسی مشکلات بخش آبرسانی و قبضهای نجومی  ادامه یافت .

شکستگیهای مکرر و دامنه دار لوله های آب و فرسوده بودن آنها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

معمولا فداغ با کمبود آب شرب مواجه است  اما باید شاهد هدررفتن و جاری شدن آب  به دلیل فرسوده بودن و شکستگی لوله ها  در کوچه و خیابان ها باشیم.

مردم گزارش‌های زیادی در خصوص شکستگی لوله‌های آب و بی‌توجهی و یا کم توجهی  آبفا می‌دهند و بار‌ها این موارد در رسانه‌ها  نیز درج شده است، جهت رفع این مشکل و بررسی اینگونه مشکلات ، در صورت نیاز به نیروی کار آبفا ، نفراتی اضافه خواهند شد .

در مورد برق و روشنایی در فداغ مشکل خاصی مشاهده نشد که مسئولین شورای اسلامی از مسئولین اداره برق تقدیر و تشکر نمودند

در زمینه روشنایی معابر فداغ مقرر شد تعدادی لامپ از طرف شورای اسلامی و مردم فداغ تهیه گردد و مسئولین اداره برق جهت نصب انها حضور یابند!!!!

ابراهیمی مسئول اداره گاز شهرستان راجع به ادامه گاز رسانی گفت: به دلیل اینکه پیمانکار در بخش جویم هستند ادامه علمک گذاری در فداغ به بعد از عید نوروز موکول شد .

در مورد زمینهای شهرک به دلیل عدم حضور آقایی مسئول بنیاد مسکن بحث چندانی در زمینه مسکن صورت نگرفت . اما در زمینه معضل زمین خواری افرادی در فداغ گزارش به صورت خصوصی به مسئولین منابع طبیعی داده شد .

اما آخرین بحث میزخدمت راجع به انتظار قدیمی و لاینحل فداغ یعنی ارتقا به بخش بود .

ظاهرا قرار بود در ماه گذشته جلسه ای بین اعضای شورای اسلامی و فرماندار راجع به تشکیل یک دهستان جدید برای شهرستان  برگزار گردد که این جلسه تاکنون برگزار نشده  و تاریخی هم برای آن از طرف فرماندار اعلام نشده است .

پرونده ارتقا فداغ به بخش به گواه اکثر کارشناسان فقط یک امضا فاصله داشت تا تحقق آن، اما امروز و در میز خدمت در فداغ شاهدبودیم بحث ارتقا فداغ به بخش هنوز در پیچ و خم تولد یک دهستان گم شده است

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


4 + = 11