خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات یک چهارم نهایی فوتسال جام نوروز فداغ و حذف یکی از نمایندگان فداغ

مسمومیت مشکوک دربندرعباس با 3 کشته و 17 آسیب دیده

مسمومیت گوارشی 20 نفر از ساکنان یک مجتمع مسکونی در هرمزگان را روانه مراکز درمانی کرد .

گزارشهای رسیده حاکیست تا این لحظه تعداد 3 نفر جان خود را از دست داده اند .

این مسمومیت مشکوک موجب مرگ یک خانم در مجتمع یک نفر در حین انتقال به مراکز درمانی – و یک کودک چهار ساله در بیمارستان کودکان بندرعباس شده است .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان هرمزگان ؛ این مسمومیت از ساعت 12 بامداد 15تیرماه با مراجعه به بیمارستان های شهید محمدی ،صاحب الزمان و کودکان گزارش شده است.

images

مدیر مرکزروابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این ارتباط گفت : از ساعت 12شب تا صبح یکشنبه 15تیر ماه 20نفر با علایم تهوع ،استفراغ ،اسهال و دل پیچه و سرگیجه شدید به مراکز درمانی مراجعه نموده اند.

دکتر فاطمه نوروزیان با اشاره به اینکه تیم واکنش سریع مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس مداخله نموده اند،اضافه کرد: در بررسی های اولیه از مواد خوراکی و آب آشامیدنی بروز مسمومیت منتقله از آب و غذا منتفی است و بررسی ها در جنبه های دیگر مورد بررسی است.

“نوروزیان” افزود : در بررسی های انجام شده تا صبح 15 تیر ماه توسط تیم بازرسی مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس احتمال بروز مسمومیت با استنشاق گاز ناشی از قرص سمی در یکی ازواحدهای مسکونی قوت گرفته است.

“نوروزیان” یادآورشد : بر اساس گزارش مرکزمدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان هرمزگان در این حادثه مسمومیتی یک نفر خانم در محل فوت نموده است و یک نفر دیگر نیز در حین انتقال و کودک 4 ساله نیز در بیمارستان کودکان جان خود را ازدست داد.

وی ابرازکرد : در همان مراجعه نخست تمام اقدامات درمانی و تشخیصی در مراکز درمانی شهید محمدی ،صاحب الزمان و کودکان بندرعباس انجام شده است و همه بیماران تحت مداوا هستند.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + 8 =