خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

مطالبات هفتگی اهالی از شورای اسلامی و دهیاری فداغ

*صدای فداغ:* با توجه به دریافت گزارشات متعدد مطالبات اهالی در هفته جاری، چکیده مهمترین درخواست های مردمی جهت اطلاع عموم منتشر می شود.
انتظار داریم عزیزان مان در شورای اسلامی و دهیاری فداغ بصورت ویژه پیگیر رفع موانع و مشکلات همشهریان مان باشند و نتیجه اقدامات شان در اول هر هفته از همین طریق به اطلاع اهالی برسد.

*نتیجه مطالبات هفته گذشته:*
در خصوص اعزام کارشناس آبفا، با هماهنگی یکی از اعضا شورای اسلامی لیست مشترکین با قبوض بالا تهیه شد و مقرر شد بصورت ویژه ( با اعزام کارشناس و یا بررسی سیستمی ) پیگیری شود.
*از همه مشترکین فداغی که قبوض آب منازل شان با مبلغ بالا صادر شده درخواست می شود در اسرع وقت جهت پیگیری موضوع با آقای حسن اخلاقی تماس بگیرند.*
در خصوص ارسال لامپ های روشنایی معابر، همه تجهیزات روشنایی از بندرعباس به فداغ رسید و با کمک اداره برق در حال نصب است. کمبودات باقی کوچه ها و معابر پیشنهاد شد از طریق کمک های مردمی تامین گردد؛ هرچند مطالبه از اداره برق همچنان پابرجاست.
حدود یکصد و پنجاه لامپ خریداری شده و در حال نصب است. متاسفانه با توجه به تعداد بسیار بالای خاموشی ها در معابر فداغ، نیاز به حدود پانصد لامپ جهت تکمیل روشنایی ها می باشد.
در خصوص جمع آوری خاک های اضافه کانال های گاز، پیمانکار مربوطه با همکاری شورای اسلامی و دهیاری فداغ با یکی از ماشین داران قرارداد منعقد نموده و در حال انجام کار است. هرچند گزارش های متعددی در خصوص کم کاری ها دریافت شده که در حال پیگیری ست.
از اهالی محترم درخواست می شود همکاری نموده و جهت اتمام هرچه سریعتر پاکسازی کوچه ها به آنها کمک نمایند.
*بابت حسن توجه اعضا شورای اسلامی و دهیاری فداغ نسبت به مطالبات اهالی سپاسگزاریم.*
مطالبات معوق در هفته جاری تکرار و پیگیری خواهد شد.

مهمترین درخواست های مردمی این هفته به شرح زیر است:

⭕️ *سامان دهی و پاکسازی ورودی های فداغ از آشغال ها و نخاله های ساختمانی*
متاسفانه نمای نازیبای ورودی های فداغ پر شده از آشغال و نخاله ساختمانی که انتظار داریم برای حل اساسی این معضل چاره اساسی بیاندیشند.

⭕️ *پیگیری شکایات مردمی در خصوص کم بودن وزن چانه در نانوایی ها و کیفیت نامناسب پخت*
با توجه به اینکه پخت نان با وزن استاندارد ( دویست گرم برای هر چانه ) باعث دردسر نانواها شده و در اکثر مواقع نان با کیفیت و وزن کمتر به مشتریان داده می شود؛ پیشنهاد داریم با هماهنگی شورای آرد و نان و اداره صمت نسبت به کاهش قیمت نان با وزن کمتر موافقت شود.

⭕️ *ساماندهی و تسطیح سطح رودخانه فصلی کنار پل شرقی جهت جلوگیری از تجمع آب*
متاسفانه پس از سیل اخیر قسمتی از کف رودخانه فصلی تخریب شده و باعث توقف آب های جاری و شیوع بیماری از طریق پشه های سالک شده است.

⭕️ *تعیین تکلیف نهایی لیست اسامی دریافت کنندگان زمین دولتی از بنیاد مسکن*
طبق وعده یکی از اعضا شورای اسلامی مقرر شد لیست کامل اسامی افراد دریافت کننده زمین دولتی از بنیاد مسکن تهیه و منتشر شود. هرچند تعدادی از اسامی آماده شده اما درخواست داریم صرفا پس از تکمیل نهایی لیست نسبت به انتشار آن اقدام نمایند.

چنانچه پاسخ و یا گزارش کار مستند شورای اسلامی و دهیاری فداغ در خصوص مسائل ذکر شده موجود باشد، فداغ نیوز جهت انتشار آنها و اطلاع اهالی فداغ اعلام آمادگی دارد.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


2 + = 4