خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

مطالبات هفتگی اهالی از شورای اسلامی و دهیاری فداغ

مطالبات هفتگی اهالی از شورای اسلامی و دهیاری فداغ

*صدای فداغ:* با توجه به دریافت گزارشات متعدد مطالبات اهالی در هفته جاری، چکیده مهمترین درخواست های مردمی جهت اطلاع عموم منتشر می شود.
انتظار داریم عزیزان مان در شورای اسلامی و دهیاری فداغ بصورت ویژه پیگیر رفع موانع و مشکلات همشهریان مان باشند و نتیجه اقدامات شان از همین طریق به اطلاع اهالی برسد.

مهمترین درخواست های مردمی این هفته به شرح زیر است:

☑️: *لطفا تکلیف توزیع آب در شبکه داخلی روستا را مشخص کنید.*
اگر قرار بر لاین بندی و توزیع نوبتی آب لوله کشی در بین محلات فداغ باشد، از قبل اعلام کنید تا نسبت به ذخیره آب اقدام شود. وصل یکطرفه آب در یک محله باعث فشار بیش از حد به لوله کشی منازل شده و خرابی های ناخواسته را در پی دارد؛ در صورتی که محلات دیگر آب به طور کلی قطع می باشد.

☑️: *لکه گیری خیابان اصلی و آسفالت کوچه ها به کجا رسید؟*
در حالی که چندین ماه از لوله کشی گاز گذشته، خرابی ناشی از حفر کانال ها و نصب علمک در کوچه ها و خیابان اصلی فداغ همچنان پابرجاست.
از دهیار فداغ تقاضا داریم بصورت ویژه و با جدیت تمام در اسرع وقت نسبت به لکه گیری خیابان اصلی و پر تردد روستا اقدام نماید و در صورت همکاری اهالی پروژه آسفالت کوچه ها و معابر را نیز استارت بزند.

☑️: *وضعیت روشنایی کوچه ها، معابر و فضاهای عمومی مناسب نیست.*
طبق شنیده ها با توجه به سیاست دولت در خصوص کاهش هزینه ها و برق مصرفی فضاهای عمومی، تعدادی از لامپ های روشنایی پارک حافظ خاموش شده است.
روشنایی بعضی معابر و کوچه ها نیز مناسب نیست.
از دهیار فداغ تقاضا داریم پیگیر تخصیص لامپ های روشنایی از طریق اداره برق بیرم و نیز بودجه عمومی دهیاری باشند. حتم داریم همکاری های خوبی از طرف مسئول مربوطه انجام خواهد گرفت.

چنانچه پاسخ و یا گزارش کار مستند شورای اسلامی و دهیاری فداغ در خصوص مسائل ذکر شده موجود باشد، فداغ نیوز جهت انتشار آنها و اطلاع اهالی فداغ اعلام آمادگی دارد.

 

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 3 = 4