خانه / اخبار کوتاه / قبل از خرید و فروش زمین و ملک از شورای اسلامی و دهیاری استعلام بگیرید

معاون فداغی دفتر شبکه خبری ایران آنلاین از سمت خود برکنار شد!!!

در تاریخ دهم دیماه سال جاری خبری بر روی خروجی سایتهای منطقه در ج شد مبنی بر اینکه “رضا تقی نژاد معاون جامعه خبری ایران آنلاین در فارس شد”
در تاریخ بیست و نهم بهمن ماه سال جاری قاسم ایزدیان سرپرست دفترایران آنلاین استان فارس در تماسی با شبکه خبری فداغ نیوز از کذب بودن آن خبر داد و گفت : این شخص در ایران آنلاین هیچ سمتی ندارد
متن سخنان قاسم ایزدیان مسئول دفترحوزه خبری، تحلیلی وقرآنی شهرستان گراش وسرپرست جامعه خبری ایران آنلاین دراستان فارس به شرح زیر می باشد.
Untitled-1
باتحیات بمحضرشهروندان محترم وشریف فداغ ، درموردانتصاب برادر رضاتقی نژاد بعنوان معاون این دفتر عرایضی است که بصرف استحضارتان تقدیم میدارم .
۱- در۱۰ / ۱۰ /۹۳ بنابه درخواست نامبرده ووصول رزومه وی ، مشارالیه اعلام همکاری خبری ازطریق تلفن نموده که بدون هیچگونه شناختی خبرانتصابش رادرسایت یکی ازخبرگزاریها انعکاس وبعدازچندروز خبرمذکورمحذوف گردید که بعدازشناخت برادرمذکور که ازچهره های فعال وخدمتگذار منطققه میباشد، به دلایلی همکاریهای دفتر راباوی قطع نمودیم ، زیرا اولا درتهیه وتنظیم خبرفاقد کمترین تجربه ای بوده و ازطرفی باهمه دلسوزیهایش درخدمات فرهنگی ، خویش راعقل کل تلقی ، درحالیکه مکرر به ایشان گفته ام ازمداخله دراموراینجانب امتناع نماید که متاسفانه عنایت نداشته وازسوی دیگرتاکنون نه تنها جهت وی بلکه برای هیچ فردی اقدام به اصدارابلاغ و کارت خبرنگاری نکرده ام وبنابراین نامبرده هیچگونه مسئولیتی دردفاتراستان وشهرستان ندارد.
تماسها وپیامهای بیش ازحد و مداخله گرانه وی درظرف شبانه روز عرصه رابرحقیرتنگ نموده وبه تسطیربرخی مسائل اهتمام که ازنظرمن فاقدصلاحیت خبرنگاری است که همه این موارد ذخیره تا بوقت خود مورداستفاده قراردهم .
2- یک خبر را بین ۲ تا۷ بارارسال وفکرمیکندسایت های کشوری همانند سایتهای فداغ است که هردقیقه نسبت به اصلاح خبر اقدام نمایند .
3-اوخودراعقل کل دانسته و حاضربه رعایت موازین قانونی خبری نیست . درحالیکه خبرنویسی دارای ضوابط خاصی بوده ورعایت مقررات باید درتنظیم خبر دخیل باشد و به همین دلایل وبالاترازهمه اینکه تاکنون هیچگونه ابلاغ وکارتی بنام وی صادر نشده ، لذا فاقدمسئولیت در دفاتراستان وشهرستان می باشد، هرچندخدماتش نمیتوان نادیده گرفت اما خبر را ازسراحساس وغرورجوانی تهیه وانتظاردارد خبرهای داستان گونه اش ویرایش نشودکه این امرمحال می باشد زیرابنده مسئولیت دارم ودرپاره ی پیامها موضوعاتی تحریر که درشان من ودفاترمتبوعم نیست .
متاسفانه توصیه ها نیز دراوکارسازنمی باشد و برهمین اساس ناگزیرشدم ازاینطریق اعلام دارم که مشارالیه توان تنظیم خبرندارد و فاقد هیچگونه ابلاغ وکارتی ازسوی اینجانب بوده که البته درصورت تغییرمشی واخلاق خویش ،این امرقابلیت تجدیدنظردارد، مشروط براینکه باهمه مسئولین منطقه ومردم ولایی بدیده احترام نگریسته و باهمه همکاری یکسان داشته وبه هیچ جناح و گروهی وابستگی نداشته باشد که مکرر به وی نوشته اماپاسخ میدهد ازحیث خبری به کسی وابسته نیستم درصورتیکه ازحیث مشی و رفتار وتواضع باید خودرا دگرگون نماید که درصورت کمترین واکنشی ناچار به ارائه نوشته هایش به مقامات ذیصلاح میگردم وآنگاه است که صلاحیت مدیریت سایت وخبرنگاری ازاوسلب میشود که امیدوارم همین مجمل بسنده نماید زیراجوانی پرشور وتلاشگردرخدمات رسانه ای وفرهنگی است اما همه چیز رادرخود میداندکه خودعقل کل است و نیازمند رهنمود لازمه میباشد که بنظرنمی رسد سخن احدی براومقبول افتد وغرورجوانی اش چنین اجازه ای نمیدهد.
همچنانکه تابحال موازین و مرامنامه خبرنگاران جمهوری اسلامی نادیده گرفته است وعلیهذا تصریح مجدداینکه او فاقدکمترین مسئولیتی دردفاترشهرستان واستان بوده وتنها ازسوی افسانه گراش دارای کارت خبرنگاری است ولاغیر.
توفیقات این برادرگرامی وهمه اصحاب رسانه را ازآستان حضرت احدیت خواهانم .
دفترحوزه خبری، تحلیلی وقرآنی شهرستان گراش وسرپرست جامعه خبری ایران آنلاین دراستان فارس – قاسم ایزدیان / ۳۰ /۱۱ /۹۳

درباره‌ی فداغ نيوز

3 نظر

 1. حقیقت جو

  با سلام.
  با این وجود که متن را خواندیم متوجه می شویم که نمی توان کسی را بدون صدور حکم و ابلاغیه ، برکنار کرد !!! با چه سند و مدرکی ؟ آیا چنین چیزی در جهان وجود دارد ؟؟ قاسم ایزدیان 32 سال است که خبرنگار است و به عنوان پیشکسوت خبرو خبرنگاری در منطقه محسوب می شود ، کدام عقل سلیم این را می پذیرد که بدون شناخت شخصی را به عنوان همکار آن هم معاون انتخاب نماید ؟؟؟؟ پس کاسه ای زیر نیم کاسه است. شاید برخی اختلاف نظرها و اختلافات باعث شده تا این به بازی تبدیل و با یک بازی شروع و پایان یابد. هیچ سرپرستی نمی تواند حکم لفظی بدهد و از حکم و کارت کتبی امتناع جوید.این ها می تواند همه نقشه و بازی هایی باشد که فقط برادر … و ایزدیان و آقای ایکس می دانند !!! چرا گراشی ها ی خود را انتخاب نکرد برای این سمت ؟؟ آیا قضیه عجیب نشده است ؟ چرا یک فداغی آن هم بدون شناخت ؟؟ در گراش استعدادهایی است در حد خود شخص ایزدیان. چرا یکی از انها را برای این مسئولین گزینش نکرده است ؟؟ پاسخ شما چیست ؟؟

 2. علی اصغر خاکبیز

  با سلام و دعای خیر
  خبر فوق را با دقت خواندیم
  ؟ چرا بدون شناخت بدوی شخصی را برای انعکاس خبر در سطح شهرستان و استان بکار بگیرید
  ؟ اگر به نامبرده اعتماد کردین چرا از ایشان صلب اعتماد شده و ارتباط دفتر خبری با نامبرده قطع کردین
  ؟ اگر خبر مسولیت ایشان کذب بوده !! چرا باید ایشان از سمت خود بر کنار شوند
  ؟ آیا تکرار انشاء خبر موجب انفصال از سمت میشود یا وظیفه به ما حکم میکند ارشاد لازم توآم با حوصله و صبر را در دستور کار خود قرار دهیم
  و سوالات دیگر هم در ذهن هست که ناگفتنش بهتر است
  بهر حال از برادر ارجمند و فعال خبری جناب قاسم ایزدیان سرپرست دفترایران آنلاین استان فارس توقع و انتظار خویشتن داری بیشتری در اینگونه موارد است که امید است برای پیشبرد اهداف و رسالت سنگین جامعه خبری در شهرستان و استان با کمک و مساعدت این مسیول زحمتکش همه با هم در این امور با قدمهای استوار مسیر وحدت و سلامت جامعه را طی نماییم
  با احترام و دعای خیر
  سایه مقام معظم رهبری مستدام باد ( الهی آمین )

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 + 9 =