خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات یک چهارم نهایی فوتسال جام نوروز فداغ و حذف یکی از نمایندگان فداغ

منتخبان شورا اعتماد مردم را با خدمت صادقانه پاسخ دهند

تعامل دوجانبه بین شورای اسلامی  و مردم می تواند به پیشبرد اهداف و برنامه های عمرانی فداغ کمک شایانی نماید .واین چیزی خواهد بود که شورای اسلامی فداغ ، نباید از آن غافل باشد .

images

برترین اعمال انسانها خدمتگزاری به مردم است که باید سرلوحه شورای محترم قرار گیرد .واین اصلی خواهد بود که فداغ را به آنچه استحقاقش را خواهد داشت خواهد رساند .

اعضای شورای محترم باید ،عدالت محوری ، قانون مداری و تلاش صادقانه در مسیر خدمت به مردم  را مهمترین رسالت خود قرار دهند .

اعضای شورای محترم باید توجه به این نکته را داشته باشند که احترام  و تکریم به مردم و تلاش صادقانه در حل مشکلات ، به عنوان مهمترین ویژگی ها نصب العین قرار دهند .

اعضای شورای محترم باید با کارآمدی و برنامه ریزی مناسب ،به توسعه و آبادانی اهتمام ورزند .

این درست که  پروژه های نیمه تمام ، به دلیل کمبود اعتبارات راکد مانده اند اما می شود با یک برنامه ریزی منسجم ، برهمه این نواقص فائق آمد .

سخن آخر اینکه شورای محترم با ایجاد یک روابط عمومی قوی ، راه گفتگو با مردم را باز گذاشته تا خبرنگاران و اصحاب رسانه بهتر بتوانند مردم را از فعالیتهای این نهاد ارزشمند ، مطلع سازند .

به امید سربلندی و سرافرازی فداغ عزیز

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. با سلام درمراسم ختم یکی از فداغی ها آقای احمد راستی قول یک دستگاه بتن شکن جهت کندن قبر در فداغ را دادند  درحالی که نزدیک به دو ماه از وعده آقای راستی میگذرد همچنان خبری از بتن شکن نیست /سوال/فراموش شده یا وعده سر خرمن بود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 1 = 7