خانه / اخبار کوتاه / افتتاحیه بازیهای فوتسال جام نوروزی فداغ و برتری پرگل فداغ جوان و کنگریشه برابر حریفان خود

نایب قهرمانی فوتسال فداغ در لارستان بزرگ

تیم فوتسال فداغ در لارستان به مقام نائب قهرمانی بسنده کرد
تیم شهید قاسمی متشکل از جوانان فداغ موفق شد در مرحله دوم جام پرچم با حضور تیم های شهرستان گراش،اوز،لامرد،مهر و لارستان و به میزبانی شهر خور لارستان به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کند.
هوشیار سرپرست تیم شهید قاسمی در مورد علل ناکامی تیم در دیدار نهایی گفت:علل اصلی این باخت برنامه ریزی نامناسب بازی ها بود به طوری که در طول کمتر از ۲۴ ساعت مجبور به انجام سه بازی بودیم و همچنین کمبود بازیکن ذخیره مناسب تیم از لحاظ بدنی کم آورد همچنین هوشیار تاکید کرد به دلیل محدودیت لیست تیمها که هرتیم ظرفیت ده بازیکن داشت و این لیست از ماه ها قبل در سامانه ثبت شده بود و غیر قابل تغییر بود ،چند روز قبل از مسابقات دو بازیکن تیم با مصدومیت از همراهی تیم بازماندند و این کار تیم را مشکل تر کرد.
در ادامه هوشیار از آقای اخگر رئیس بازی‌های بومی محلی شهرستان لارستان و تمامی دست اندر کاران برگذاری تورنمنت تشکر کرد .
مهدی زرع مربی تیم شهید قاسمی فداغ نیز دلیل اصلی شکست در بازی پایانی را خستگی بیش از حد بازیکنان عنوان کرد و گفت اگر فاصله بین بازیها مناسب بود امید داشتیم نتیجه جور دیگری رقم بخورد اما با این وجود از همه بازیکنان راضی هستیم و با وجود اینکه تنها تیمی بودیم که با تیم جوانان حاضر بودیم نمیتوان از نتیجه بدست آمده ناراضی بود.
تیم فداغ با نفرات: محمدرضا رزمجو_علیرضا رزمجو_مرتضی زرع_مجتبی زرع_علی هوشیار_رضا کارگر_صادق شجاع_امیرحسین کارگر،به سرپرستی قاسم هوشیار و مربیگری مهدی زرع در این تورنمنت حاضر شده بود.
در پایان مرتضی زرع ستاره جوان تیم فداغ با هفت گل عنوان آقای گلی را کسب کرد.
بازیکنان تیم شهید قاسمی فداغ نیز در پیامی از زحمات و تلاش‌های بی وقفه جناب هوشیار و زرع که به تنهایی و با هزینه شخصی تیم را روانه مسابقات کرده بودند تشکر کردند و درخواست حمایت مسئولان و خیرین بزرگوار همچون گذشته از ورزش فداغ داشتند و ابراز امیدواری کردند نگاه ویژه ای به ورزش و ورزشکاران فداغی داشته باشند.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 + 6 =