خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

نتایج نظر سنجی

images

به دنبال بالاگرفتن نارضایتی مردم از آقای راهپیما به عنوان رئیس شعبه بانک صادرات فداغ ، بر آن شدیم تا  نظر مردم را دراین رابطه از طریق یک نظرسنجی آزاد بسنجیم .

متاسفانه نتیجه نظرخواهی  حکایت از آن دارد که اکثریت مردم  از اداره بانک صادرات توسط آقای راهپیما رضایت ندارند .

البته ذکر این نکته  را لازم می دانیم که این نظر سنجی چیزی از ارزشهای این شخص محترم کم نخواهد کرد و ما با بررسیهایی که انجام داده ایم به این نتیجه رسیده ایم که بانک صادرات فداغ در طول سالیان گذشته به مشترکین خود وام اعطاء کرده و در حال حاضر به دلیل پرداخت نشدن قسط وام از سوی وام بگیران ، تقریبا بانک فداغ با کمبود بودجه مواجه گشته و در حال حاضربانک فداغ به ریاست آقای راهپیما قادر به اعطاء  وام به متقاضیان نیست . همین مسئله باعث کدورت و نارضایتی مردم به ایشان را فراهم نموده است .

ما نتیجه نظر سنجی یک روزه خود را جهت روشن شدن میزان محبوبیت نامبرده  در این قسمت قرار داده ایم

عدد 2 نشان دهنده محبوبیت این شخص و نظر مثبت مردم به ایشان می باشد

عددد 3 نشان دهنده نظر منفی مردم نسبت به رئیس بانک صادرات فداغ می باشد

اعداد دیگرمتعلق به کسانی می باشد که نخواسته اند نظری داشته باشند

دانلودنظرسنجی

دانلودنظرسنجی

دانلودنظرسنجی

 

 

 

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

 1. فاضل نریمانی

  سلام . این روش درستی واسه نشون دادن نتایج نظر سنجی نیست.. فداغ جامعه کوچیکی هست و اکثرا شماره همو دارن. پس زیاد مشکل نیست که بفهمیم کی به راهپیما مثبت داده کی منفی. باید خودت نتایج رو خلاصه میکردی و بدون اینکه قسمتی از شماره پیام دهنده نمایش بدی نتیجه کلی رو اعلام میکردی.در صورت امکان اصلاحش کن. ضمن اینکه اگه دقت کنی میبینی یه شماره چند بار پیام فرستاده و هربار ی چیز مختلف. مثلا دوبار عدد 2 گذاشته و یک بار عدد 3
  این خودش ضعف نظرسنجی رو نشون میده که اگر شماره ها رو نزاشته بودی قابل فهم نبود اعتبار نظر سنجیت بیشتر بود.
  از طرفی ممکنه خیلیا هر سه صفحه رو باز نکنن و فقط یکیشو مشاهده کنن و فکر کنن همش مثل همه.. حتی اگه هر سه صفحه مشاهده کنن خیلیا حوصله جمع بندی نتایج رو ندارن. در حالی که اکه خودت نتیجه کلی رو گذاشته بودی این مشکلات بوجود نمیومد
  موفق باشین
  فداغ نیوز: سلام دوست و همکار عزیزم این روش شاید ضعفهایی داشته باشد ولی نتیجه کلی را بیننده خواهد گرفت .بر فرض گر ما نتایج کلی را فقط منتشر می کردیم آیا خود شما که رابطه تنگاتنگی هم با سایت دارید ما را زیر سئوال نمی بردید ؟
  آیا این شیوه از نظر شفافیت بهتر نیست ؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 + = 11