خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

نخستين پرواز مستقيم لار ـ نجف انجام می‌شود

به نقل از سایت رویـــداد های لارستان بزرگ با پیگیری های نماینده لارستان،خنج و گراش و مدیر کل فرودگاه بین المللی لارستان با هماهنگی های انجام شده در تاریخ یکم دی ماه سال جاری برای اولین بار پرواز مستقیم لار به نجف توسط شرکت هواپیمایی آسمان انجام خواهد شد.این پرواز با استفاده از یک فروند هواپیمای 320 انجام می شود.

index

گفتنی است مدت این تور های زیارتی یک هفته بوده و هزینه ی بلیط رفت و برگشت 800هزار تومان وهزینه ی اقامت در هتل و غذا 700هزار تومان و در واقع هزینه ی ثبت نام برای هرنفر1/5 میلیون تومان خواهد بود. این پروازها تا زمانی که با استقبال مردم مواجه باشد برقرار خواهد بود

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. ۵) میزان آب موجود در بدن انسان ۶۶ درصد تا ۸۵ درصد است که مقدار آن در خون ۷۹ درصد می‌باشد. آب سالم و بهداشتی آبی‌است که قادر به انجام مأموریت‌های ضروری برای حیات پرنشاط و سالم باشد. سوخت و ساز سلولی عمدتاً توسط آب صورت می‌پذیرد و آب به طور دائم سلول‌ها و بافت‌ها را با حمل مواد غذائی تغذیه کرده و سپس مواد زائد آن‌ها را به خارج از بدن حمل می‌کند، که در صورت اشباع بودن مولکول‌های آب از عناصر زائد این توانائی کاهش می‌یابد و عوارض آن به‌صورت‌های گوناگون در زندگی ما ظاهر می‌گردد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 6 = 7