خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

نخلداران جهت دریافت سهمیه گازوییل باید ثبت نام کنند

نخلداران فداغی باید جهت دریافت سهمیه گازوییل خود حتما ثبت نام نمایند.
در پی درج سئوالی از سوی برخی افراد مبنی بر اینکه تعدادی از نخلداران فداغی(مغدان) هنوز سهمیه گازوییل خود را دریافت نکرده اند و بواسطه اهمیت موضوع ، تحقیقات را در دستور کار قرار دادیم .
فضل الله خرم به عنوان مسئول توزیع نفت و گازوییل ، در این رابطه فرمودند: تمامی نخلدارانی که تاکنون ثبت نام کرده اند سهمیه گازوییل خود را دریافت نموده اند و تنها کسانی که تاکنون به هر طریقی موفق نشده اند نام خود را به ثبت برسانند ، سهمیه ای دریافت نکرده اند و این تعداد افراد هم می توانند با حضور در اداره کشاورزی لارستان و جایگاه نفت خرمی در لار، نسبت به ثبت نام خود و دریافت گازوییل اقدام نمایند .
ریاست محترم شورای اسلامی فداغ هم در این رابطه فرمودند:زمینهای مغدان زیر نظر اداره کشاورزی لارستان می باشد و نخلداران محترم بایستی برای دریافت سهمیه گازوییل خود به روستای دشتی می رفتند ولی شورای محترم جهت رفاء حال باغداران عزیز و با رایزنیهای فراوان توانست سهمیه نخلداران مغدان را به فداغ آورده و بدون هیچگونه چشمداشتی در اختیار این عزیزان قرار دهد .
تاکنون همه کشاورزان عزیزسهمیه گازوییل خود را دریافت کرده اند.عزیزانی هم که تاکنون به هر طریقی موفق نشده اند سهمیه ای دریافت نمایند حتما نام خود را به ثبت نرسانده اند که بایستی جهت در یافت سهمیه به اداره کشاورزی لارستان رفته و نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
جچث

درباره‌ی فداغ نيوز

5 نظر

  1. تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها.

  2. این جریان داره. شورا قبلاً بنام پمپ بنزین خرمی ک طرف منطقه صحرای باغ هست سوخت می گرفته در صورتیکه اصلا آقای خرمی از تحویل سوخت بنام جایگاه خرمی به شورا خبر نداشتند و در اولین دقیقه ای که از این خبر با خبر شدن سریعا ب شرکت نفت رفتند و گفتند سوخت ب فداغ ندهید بدون اطلاع ما.

  3. من از نحوه توزیع وتحویل به متقاضیان خبر ندارم.ولی تا جایی که خبر دارم گازوییل سهمیه فداغ از جایگاه خرمی بسوی فداغ حمل میشود و در مرکز فداغ درکنار بیمارستان همان مخزنهای قدیمی بدون هیچ استانداردی ذخیره میشود.واز نظر امنیتی خیلی نامناسب میباشد.واگر کوچکترین جرقه ای رخ دهد ان محله به هوا خواهد رفت.من متعجبم چرا شورا چنین تصمیم کودکانه ای گرفته و گازوییل را در وسط روستا ذخیره کرده.مگر نمیشد از طریق پمپ بنزین فداغ یا پمپ بنزین خرمی یا پمپ بنزین های مجاور که نزدیک تر به فداغ بود ذخیره میشد ودر همتن جا هم توزیع میشد. یاحداقل مخزن ذخیره در وسط روستا نبود ودور از روستا قرار میدادن پس چرا اینهمه سهل انگاری. پس چرا اینهمه رعایت نکردن بهداشت وکثیفی درمرکز روستا وکنار دبیرستا وبیمارستان.یادمان باشد حادثه خبر نمی دهد.

  4. بهتر است نام خود را فاش نکنم

    من خودم یکی از کسانی هستم که چند ماه سهمیه خود را دریافت نکرده ام و ب جایگاه پمپ بنزین فداغ شکایت کردم.وایشان گفتند سهمیه مغدان فداغ از جایگاه خرمی باید تحویل بگیرند وبعد از مراجعه به دفتر شورا متوجه شدم سهمیه چند ماه من را به کسی دیگر فروخته اند.ونمیدانم برای چی به من خبر نداده که سهمیه من تحویل شورا وجایگاه خرمی هست. ومعلوم هم نیس به چه کسی فروخته اند.وپولش در کجا خرج شده

  5. راه راست

    پس سهمیه های این چند ماه کشاورزان که استفاده ای نشده. در چ راهی مصرف شده واگر سهمیه به کسان دیگر فروخته شده پول ان در چه راهی خرج شده.باتشکر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


2 + = 8